Terminarz spotkań

Terminarz spotkań rundy jesiennej JUNIOR STARSZY

I KOLEJKA

25.08.2018:OLIMPIA Zambrów – MKS POGOŃ Łapy
25.08.2018:WIGRY Suwałki – GKS Stawiski
26.08.2018MOSP Białystok – MOSiR Grajewo
26.08.2018RUCH Wysokie Mazowieckie – HETMAN Białystok
26.08.2018ŁKS 1926 Łomża – pauza
26.08.2018WISSA Szczuczyn – pauza

II KOLEJKA

1.09.2018: MKS POGOŃ Łapy – MOSP Białystok, godz. 13:00
1.09.2018: WISSA Szczuczyn – WIGRY Suwałki
2.09.2018: ŁKS 1926 Łomża – OLIMPIA Zambrówgodz. 11:00
3.09.2018: GKS Stawiski – RUCH Wysokie Mazowieckie,godz. 13:00
3.09.2018: HETMAN Białystok – pauza
3.09.2018: MOSiR Grajewo – pauza

III KOLEJKA

8.09.2018OLIMPIA Zambrów – HETMAN Białystokgodz. 11:00
8.09.2018MOSP Białystok – ŁKS 1926 Łomżagodz. 12:00
9.09.2018MOSiR Grajewo – MKS POGOŃ Łapygodz. 16:00
9.09.2018RUCH Wysokie Mazowieckie – WISSA Szczuczyngodz. 15:00
9.09.2018WIGRY Suwałki – pauza
9.09.2018GKS Stawiski – pauza

IV KOLEJKA

15.09.2018HETMAN Białystok – MOSP Białystok
15.09.2018WIGRY Suwałki – RUCH Wysokie Mazowieckie
16.09.2018GKS Stawiski – OLIMPIA Zambrów
17.09.2018ŁKS 1926 Łomża – MOSiR Grajewo
17.09.2018MKS POGOŃ Łapy – pauza
17.09.2018WISSA Szczuczyn – pauza

V KOLEJKA

21.09.2018OLIMPIA Zambrów – WISSA Szczuczyn godz. 18:00
22.09.2018MKS POGOŃ Łapy – ŁKS 1926 Łomża godz. 17:00
22.09.2018MOSiR Grajewo – HETMAN Białystok godz. 16:00
22.09.2018MOSP Białystok – GKS Stawiski godz. 13:00
22.09.2018RUCH Wysokie Mazowieckie – pauza
22.09.2018WIGRY Suwałki – pauza

VI KOLEJKA

28.09.2018 WISSA Szczuczyn – MOSP Białystok 16:00
29.09.2018HETMAN Białystok – MKS POGOŃ Łapy 16:00
30.09.2018WIGRY Suwałki – OLIMPIA Zambrów13:00
30.09.2018GKS Stawiski – MOSiR Grajewo 11:00
30.09.2018ŁKS 1926 Łomża – pauza
30.09.2018RUCH Wysokie Mazowieckie – pauza

VII KOLEJKA

6.10.2018OLIMPIA Zambrów – RUCH Wysokie Mazowieckie 12:00
6.10.2018MOSiR Grajewo – WISSA Szczuczyn16:00
7.10.2018ŁKS 1926 Łomża – HETMAN Białystok11:00
7.10.2018MKS POGOŃ Łapy – GKS Stawiski15:00
7.10.2018MOSP Białystok – WIGRY Suwałki 13:00

VIII KOLEJKA

14.10.2018GKS Stawiski – ŁKS 1926 Łomża 10:00
14.10.2018RUCH Wysokie Mazowieckie – MOSP Białystok11:00
14.10.2018WIGRY Suwałki – MOSiR Grajewo 12:45
17.10.2018WISSA Szczuczyn – MKS POGOŃ Łapy 15:30
17.10.2018OLIMPIA Zambrów – pauza
17.10.2018HETMAN Białystok – pauza

IX KOLEJKA

20.10.2018HETMAN Białystok – GKS Stawiski godz. 16:00
20.10.2018MKS POGOŃ Łapy – WIGRY Suwałki godz. 14:00
21.10.2018ŁKS 1926 Łomża – WISSA Szczuczyn godz. 11:00
21.10.2018MOSiR Grajewo – RUCH Wysokie Mazowieckie godz. 15:30
21.10.2018MOSP Białystok – pauza
21.10.2018OLIMPIA Zambrów – pauza

X KOLEJKA

24.10.2018OLIMPIA Zambrów – MOSP Białystokg. 17:45
27.10.2018WISSA Szczuczyn – HETMAN Białystokg. 14:00
28.10.2018RUCH Wysokie Mazowieckie – MKS POGOŃ Łapyg. 11:00
11.11.2018WIGRY Suwałki – ŁKS 1926 Łomża g. 13:00
11.11.2018GKS Stawiski – pauza
11.11.2018MOSiR Grajewo – pauza

XI KOLEJKA

3.11.2018:HETMAN Białystok – WIGRY SuwałkiHETMAN Białystok – WIGRY Suwałki
4.11.2018:MOSiR Grajewo – OLIMPIA Zambrów
4.11.2018:GKS Stawiski – WISSA Szczuczyn
4.11.2018:ŁKS 1926 Łomża – RUCH Wysokie Mazowieckie MKS
4.11.2018:POGOŃ Łapy – pauza MOSP Białystok – pauza

Zaległe spotkanie:

11.11.2018:

WIGRY Suwałki – ŁKS 1926 Łomża g. 13:00