Transfery

Transfery przed rundą jesienną I grupy III ligi sezonu 2019/2020

PRZYBYLI

Marcin PACZKOWSKI (SOKÓŁ Ostróda) 

Rafał KALINOWSKI (MKS Mazur Ełk)

Paweł KACZMARCZYK (SKRA Częstochowa)

Marek SZULC (BAŁTYK Gdynia)

Maciej BORTNICZUK (JAGIELLONIA Białystok)

Kacper GŁOWICKI (RUCH Wysokie Mazowieckie)

Michał CHOWANIEC (SOŁA Oświęcim)

Richard KUNOUN (Ukraina)

Marek WASILUK (CHROBRY Głogów, w trakcie sezonu)

ODESZLI

Luka ASATIANI,

Piotr GORCZYCA (LORCA FC, Hiszpania),

Łukasz GRYKO (do ligi futsalu, MOKS Słoneczny Stok Białystok),

Michał HRYSZKO (RUCH Wysokie Mazowieckie),

Ołeksandr ŁAPIN (do ligi niemieckiej),

Dawid OŻAROWSKI (SPARTA 1951 Szepietowo),

Mateusz PROLEJKO,

Mateusz JASTRZĘBSKI (Podlasie Biała Podlaska)

Maciej MATEJKOWSKI

Michał CZARNECKI 

Transfery przed rundą wiosenną I grupy III ligi sezonu 2018/2019

PRZYBYLI

Piotr GORCZYCA (MOSP Białystok) 

Ołeksandr ŁAPIN (DINAMO-AUTO Tiraspol MOŁDAWIA)

Michał STEĆ (ŚWIT Nowy Dwór Mazowiecki)

ODESZLI

Mateusz MICHALSKI

Tomasz PORĘBSKI

Bartosz ZAKRZEWSKI

Wojciech NASUTO

Patryk WOJTYLAK

Paweł MICHALAK

 

Transfery przed rundą jesienną I grupy III ligi sezonu 2018/2019

PRZYBYLI

Michał DAWIDOWICZ (SIARKA Tarnobrzeg)
Mateusz MICHALSKI (Górnik Zabrze)
Wojciech NASUTO (KS Wasilków)
Mateusz NIKOŁAJUK (JAGIELLONIA Białystok)
Tomasz PORĘBSKI (TUR Bielsk Podlaski)
Adam RADECKI (TUR Bielsk Podlaski)
Patryk WOJTYLAK (AKS SMS Łódź)
Bartosz ZAKRZEWSKI (DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie).

ODESZLI

Maciej DĘBEK
Michał DOMAŃSKI
Kamil DYKAS
Kamil JAKUBOWSKI
Michał KUCZAŁEK (OLIMPIA Elbląg)
Łukasz PIŁATOWSKI (zakończył karierę)
Mateusz SZYMOREK (GKS Bełchatów)

Transfery przed rundą jesienną III ligi sezonu 2017/2018

PRZYBYLI

Łukasz Gryko (MKS Ełk)
Michał Hryszko (MKS Ełk)
Mateusz Butkiewicz (MKS Ełk)
Wojciech Zalewski (MKS Ełk)
Kamil Jackiewicz (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie)
Patryk Koncewicz (Jagiellonia Białystok)
Łukasz Piłatowski (Ruch Wysokie Mazowieckie)
Przemysław Jastrzębski (Ruch Wysokie Mazowieckie – powrót z wypożyczenia)
Emil Łupiński (Jagiellonia Białystok)
Mateusz Prolejko (Jagiellonia Białystok)
Artur Marzec (Korona Kielce)
Patryk Malinowski (MKS Ełk)
Rafał Babul (Naprzód Jabłonowo Pomorskie)

ODESZLI

Arkadiusz Fabiański
Karol Buzun
Michał Kołodziejski
Jakub Bach
Patryk Brzeski
Marcin Byszewski
Hubert Kotus
Daniel Michałowski
Rafał Włodarczyk
Marcin Przybylski
Kacper Falon
Sebastian Szerszeń
Fabian Piasecki
Karol Zieliński

Transfery przed rundą wiosenną II ligi sezonu 2016/2017

PRZYBYLI

Michał Kołodziejski (Świt Skolwin Szczecin)
Kacper Falon (Jagiellonia Białystok)
Arkadiusz Fabiański (Falubaz Zielona Góra)
Błażej Cyfert (Raków Częstochowa)
Karol Zieliński (Kotwica Kołobrzeg)

ODESZLI

Przemysław Jastrzębski (wypożyczenie do Ruchu Wysokie Mazowieckie)
Mariusz Gogol (SV 07 Eschwege)
Jakub Cesarek Maciej Humerski (Widzew Łódź)
Bartosz Biel (Kotwica Kołobrzeg)
Artur Bogusz (Wigry Suwałki)

Transfery przed rundą jesienną II ligi sezonu 2016/2017

PRZYBYLI

Jakub Bach (Arka II Gdynia)
Bartosz Biel (Wigry Suwałki)
Artur Bogusz (Wigry Suwałki)
Paweł Broniszewski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
Patryk Brzeski (Wierzyca Pelplin)
Marcin Byszewski (Avia Świdnik)

ODESZLI

Michał Twardowski (nie przedłużono kontraktu)
Sebastian Janik (nie przedłużono kontraktu)
Martin Koćmierowski (nie przedłużono kontraktu)
Robert Brzęczek (powrót z wypożyczenia)
Maksym Kowal (powrót z wypożyczenia)
Wojciech Dziemidowicz (powrót z wypożyczenia)
Arkadiusz Mroczkowski (powrót z wypożyczenia)