Trwa przedsprzedaż biletów na mecz z Radomiakiem

Trwa przedsprzedaż biletów na sobotni mecz II ligi, w którym Olimpia przed własną publicznością skonfrontuje się z Radomiakiem Radom. Wejściówki w cenie 5 i 10 złotych dostępne są w biurze klubu przy ul. Wyszyńskiego 8.

Dziś (26 sierpnia) bilety można nabywać w godzinach 15.30-20.00 w biurze klubu. W dniu meczu natomiast bilety będą sprzedawane w kasach klubowych w godzinach 15.00-16.45. Kasy klubowe są zamykane na 15 minut przed rozpoczęciem spotkania.

Ceny biletów na mecz z Radomiakiem: 10 zł – normalny, 5 zł – ulgowy (emeryci/renciści).

Najbliższy rywal zambrowskiej drużyny – Radomiak Radom znajduje się na 5. miejscu w tabeli. Na swoim koncie ma 8 punktów. Na bilans ekipy z Radomia składają się 2 wygrane, 2 remisy i 1 porażka. Szczególną uwagę defensywa zambrowian powinna zwrócić na napastnika Leândro, który w minionym sezonie do siatki rywali trafiał aż 14 razy, dzięki czemu był jednym z czołowych strzelców II ligi.

W minionym sezonie Olimpia mierzyła się z Radomiakiem w lidze dwukrotnie. Oba mecze kończyły zwycięstwami Olimpii. Najpierw zambrowienie wygrali u siebie 3:1, a w rundzie wiosennej minionego sezonu pokonali na wyjeździe zawodników z Radomia 2:1.

Starcie pomiędzy Olimpią Zambrów a Radomiakiem Radom poprowadzi Marcin Szczerbowicz z Olsztyna. Miejmy nadzieję, że jutrzejszy mecz dostarczy biało-niebieskim kolejne punkty, dzięki którym Olimpia wydostanie się z ostatniego miejsca w tabeli.

W imieniu władz Olimpii zapraszamy wszystkich na mecz:

Olimpia Zambrów – Radomiak Radom
Stadion Miejski w Zambrowie,
sobota, 27 sierpnia, godzina 17:00.

plakat

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *