Trzecie miejsce trampkarzy starszych Olimpii

W turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Zambrów w kategorii wiekowej trampkarz starszy zespół zambrowskiej Olimpii zajął trzecią lokatę.

Olimpia Zambrów w fazie grupowej pokonała Wissę Szczuczyn (5:4) oraz Sokoła Sokółka (6:1). W ostatnim spotkaniu grupowym zambrowianie przegrali wysoko z Koroną Ostrołęka (1:8).

W półfinale Olimpia zanotowała bolesną porażkę z późniejszym triumfatorem – ŁKS Łomża (0:5). W meczu o trzecie miejsce w turnieju zambrowianie bez większego kłopotu pokonali Promień Mońki 5:2.

Jedno z wyróżnień indywidualnych trafiło do zawodnika Olimpii – Dariusza Korytkowskiego, który uznany został najlepszym zawodnikiem turnieju. Najlepszym strzelcem i bramkarzem uznani zostali odpowiednio Kacper Krawul (Korona) i Paweł Lupa (ŁKS).

Rezultaty spotkań w grupie A:
Narew Ostrołęka – ŁKS Łomża 2:3
Włókniarz Białystok – Promień Mońki 0:1
ŁKS Łomża -Włókniarz Białystok 4:0
Narew Ostrołęka – Promień Mońki 1:1
Włókniarz Białystok – Narew Ostrołęka 3:4
Promień Mońki – ŁKS Łomża 1:1

Tabela końcowa grupy A:
Lp. Drużyna Pkt Bramki
1. ŁKS Łomża 7 8:3
2. Promień Mońki 5 3:2
3. Narew Ostrołęka 4 7:7
4. Włókniarz Białystok 0 3:9

Rezultaty spotkań w grupie B:
Wissa Szczuczyn – Olimpia Zambrów 4:5
Korona Ostrołęka – Sokół Sokółka 5:1
Wissa Szczuczyn – Korona Ostrołęka 4:0
Olimpia Zambrów -Sokół Sokółka 6:1
Olimpia Zambrów – Korona Ostrołęka 1:8
Sokół Sokółka – Wissa Szczuczyn 4:0

Tabela końcowa grupy B:
Lp. Drużyna Pkt Bramki
1. Korona Ostrołęka 6 13:6
2. Olimpia Zambrów 6 12:13
3. Sokół Sokółka 3 6:11
4. Wissa Szczuczyn 3 8:9

Półfinały:
ŁKS Łomża – Olimpia Zambrów 5:0
Korona Ostrołęka – Promień Mońki 4:0

Mecz o 7. miejsce:
Wissa Szczuczyn – Włókniarz Białystok 2:4

Mecz o 5. miejsce:
Narew Ostrołęka – Sokół Sokółka 2:1

Mecz o 3. miejsce:
Olimpia Zambrów – Promień Mońki 5:2

Finał:
Korona Ostrołęka – ŁKS Łomża 0:1

Klasyfikacja końcowa turnieju trampkarzy starszych:
1. ŁKS Łomża
2. Korona Ostrołęka
3. Olimpia Zambrów
4. Promień Mońki
5. Narew Ostrołęka
6. Sokół Sokółka
7. Włókniarz Białystok
8. Wissa Szczuczyn

Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy bramkarz – Paweł Lupa (ŁKS Łomża)
Najlepszy strzelec – Kacper Krawul (Korona Ostrołęka, 7 bramek)
Najlepszy zawodnik – Dariusz Korytkowski (Olimpia Zambrów).

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *