Trzecie sparingowe zwycięstwo Olimpii

Trzecie zwycięstwo w czwartym sparingu zanotowali w sobotę 30 stycznia piłkarze Olimpii, którzy pokonali na boisku bocznym MKS Ełk 3:2 (3:0).

Wszystkie bramki dla Olimpii padły w pierwszej połowie, w dodatku w zaledwie siedem minut. Najpierw na listę strzelców w 20. minucie wpisał się wychowanek zambrowskiego klubu Przemysław Jastrzębski. W 25. minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego wynik podwyższył Dominik Lemenek. Zaledwie dwie minuty później drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Przemysław Jastrzębski. Po pierwszej połowie biało-niebiescy prowadzili wysoko z drużyną z Ełku 3:0.

IMG_8677

W drugiej połowie gra w wykonaniu Olimpii wyglądała już nieco słabiej. Gospodarze pozwolili rywalom wbić sobie dwie bramki. Najpierw z rzutu karnego pierwszą bramkę dla MKS Ełk zdobył Jackiewicz, a 10. minut później gola kontaktowego strzelił Wierzbicki. Ostatecznie mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem Olimpii 3:2.

IMG_8674

Skład Olimpii Zambrów:
I połowa: Czapliński – Dzienis, Gogol, Piłatowski, Dziemidowicz – Hryszko, Tunkiewicz (testowany, Siarka Tarnobrzeg), Kuczałek, Jastrzębski P., Lemanek – Buzun
II połowa: Koncki – Dzienis, Mroczkowski, Piłatowski, Dziemidowicz – Hryszko, Tunkiewicz (testowany, Siarka Tarnobrzeg), Kuczałek, Jastrzębski P., Lemanek – Jastrzębski M.

Jak do tej pory wyniki Olimpii w meczach sparingowych są całkiem niezłe. W czterech rozegranych meczach podopieczni Piotra Zajączkowskiego zanotowali trzy zwycięstwa (z Wigrami Suwałki, Zniczem Biała Piska i MKS Ełk) oraz jeden remis (z Pelikanem Niechanowo).

Piąty sparing biało-niebiescy rozegrają w najbliższą sobotę, 6 lutego w Legionowie. Rywalem zambrowian będzie miejscowa Legionovia. Początek meczu zaplanowano na godzinę 12:00.

7 komentarze na temat artykułu “Trzecie sparingowe zwycięstwo Olimpii

1. i niech ktoś powie że Olimpia nie kształtuje dobrych piłkarzy :)
    oby tak dalej chłopaki i w tym sezonie utrzymamy się w II lidze a w następnym sezonie kto wie kto wie może narobimy nawet zamieszania w górze tabeli
    wiara i optymizm to klucz do sukcesu :)
    TYLKO OLIMPIA ZKS

• Można powiedzieć,że to tylko mecz kontrolny ale poziom gry i zaangażowanie jak w spotkaniu o pkt.Przyczepił bym się tylko trochę do naszej obrony,po to jest sparing uwagi są nawet wskazane:-) Z-K-S!

2. Ełk gra z Zambrowem zawsze ambitnie. Nie poddali się pomimo 3-ech bramek straconych w pierwszej. Za walke trzeba Ełczanom podziękować. Olimpii Zambrów natomiast pogratulować zwycięstwa nad wymagającym rywalem. Jak na razie wygląda to całkiem dobrze oceniając wyniki, ale w sparingach nie wyniki są najistotniejsze. Wiosna może być nasza!!!

3. To po co ta cała szopka pt.”Olimpia pozyskała kolejnego sponsora”aż mi się wierzyć nie chce!!! PS.te pogłoski o niepłaconych wynagrodzeniach dla chłopaków to jednak przykra prawda.