Trzecie sparingowe zwycięstwo Olimpii

Trzecie zwycięstwo w czwartym sparingu zanotowali w sobotę 26 lipca piłkarze Olimpii, którzy pokonali na boisku w Czyżewie ligowego rywala – Znicz Biała Piska 3:0 (3:0).

Wysokie zwycięstwo podopieczni Krzysztofa Zalewskiego zawdzięczają skutecznej grze pomiędzy 18 a 25. minutą. W siedem minut zambrowianie zdobyli trzy bramki po dwóch strzałach Kamila Zapolnika i trafieniu Michała Poducha.

– Trzeba przyznać, że spotkanie było wyrównane, na co z pewnością nie wskazuje osiągnięty przez nas rezultat – powiedział po meczu szkoleniowiec zambrowskiej Olimpii, Krzysztof Zalewski.

W barwach Olimpii Zambrów wystąpił Mariusz Dzienis, który był ostatnio piłkarzem Wissy Szczuczyn. 34-latek w sezonie 2010/11 rozegrał w Olimpii 27 ligowych spotkań, w których zdobył osiem bramek.

W następną sobotę 2 sierpnia „biało-niebiescy” podejmą przed własną publicznością Bug Wyszków, który w minionym sezonie uplasował się na drugim miejscu w IV lidze mazowieckiej (grupa północ).

Olimpia Zambrów – Znicz Biała Piska 3:0 (3:0)
Bramki: Kamil Zapolnik 18′, 25′, Michał Poduch 20′.

Olimpia: Czapliński – Olszewski, Gogol, Piłatowski, Korotkiewicz – Hryszko, zawodnik testowany, Kuczałek, Jastrzębski – Poduch, Zapolnik. Grali także: Konopka, Dzienis, Wiśniewski, Jaworowski.