Unikatowe proporczyki Olimpii już w sprzedaży!

Wszystkich sympatyków, piłkarzy, działaczy i kolekcjonerów klubowych pamiątek – zapraszamy do zakupu cegiełki na rzecz klubu. Mowa o unikatowych proporczykach.

Zambrowski Klub Sportowy „Olimpia” informuje kibiców i sympatyków naszego Klubu, że w sklepie sportowym K-Mar, ul. Świętokrzyska 6 (dawna kawiarnia „Miła”) oraz w siedzibie Klubu przy ul. Wyszyńskiego 8, są do kupienia unikatowe proporczyki klubowe:
– duże proporczyki okolicznościowe z logo wszystkich klubów występujących w II lidze sezonu 2015/2016
– mniejsze proporczyki klubowe ZKS „Olimpia”

Wygląd dużych proporczyków:

duzy1

duzy2

Wygląd małych proporczyków:

maly1

maly2

Za kilka dni będą w sprzedaży nowe atrakcyjne szaliki klubowe!

Szanowni kibice i sympatycy ZKS „Olimpia”
Kupując proporczyk klubowy oraz szalik kibica przyczynisz się do wsparcia finansowego oraz współtworzenia nowej karty w historii piłki nożnej w klubie ZKS „Olimpia”. Mamy nadzieję, że nabycie gadżetów kibicowskich zaowocuje osiągnięciem wspólnego sukcesu sportowego.

Zarząd ZKS „Olimpia”


 

Zambrowski Klub Sportowy „Olimpia” informuje, że Zarząd Klubu podjął uchwałę w sprawie zastrzeżenia loga i nazwy Klubu. Zarząd upoważnił Prezesa do złożenia wniosku w/w sprawie za pośrednictwem kancelarii prawnej. Do chwili formalnego i prawnego zastrzeżenia prosimy o nie rozpowszechnianie loga i nazwy Klubu do celów komercyjnych i marketingowych bez zgody władz Klubu.

11 komentarze na temat artykułu “Unikatowe proporczyki Olimpii już w sprzedaży!

 1. Po co proporczyki, po co spotkania, po co to wszystko?
  Niech Strażak i Wodociąg zrezygnują jak się na tym nie znają.
  Szkoda chłopaków i kibiców.

 2. szanowni kibice Olimpii wiceprezes Olimpii duzo wiecej robi dla tego klubu anizeli panowie S i S prezes i kierownik jesli chodzi o pozyskiwanie sponsorow dla druzyny.

 3. Przyszedł czas próby. Czy miasto powinno utrzymywać klub sportowy? Czy stać nas na taki cymes? Było fajnie jak wywalczyli dla nas awans do drugiej. To było fantastyczne pokonać OE, taką znaną firmę. I co teraz? Mam nadzieję, że znajdzie się rozwiązanie problemu. Głowy do góry!!!

  • Czy doszło do ugody na linii zarząd-zawodnicy?Czy nie jest zagrożony sparing z Legionovią?Może ktoś odpowie min.na te pytania?!!!

 4. Chłopaki muszą mieć płacone za swoją pracę! Zakładam, że wszyscy robią, tak jak potrafią. To plus i minus. Trzeba to trzeźwo ocenić. Tej oceny mogą dokonać Ci, którzy działają w klubie.
  Wszystko dla dobra ZKS! Życzę trafnych i skutecznych decyzji.

  • I właśnie chodzą po stadionie narzekajac na brak kasy a nie mogą odpisać na proste pytanie. Wiem zaraz odezwą się „przyjaciele” że mogę zadzwonić, że mogę podjechać (podejść), że mogę sam się dowiedzieć ####przecież to mi powinno zależeć na kupnie takiej wspaniałej pamiątki ####.
   Ja kupie tak czy tak ale ilu jest takich kibiców którzy czekają na taką informację. Brawo działacze czekajcie dalej a kasa sama wam wpadnie :(

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *