Utrzymać jednobramkową zaliczkę

W najbliższą środę 17 czerwca w rewanżowym meczu barażowym o grę w II lidze Olimpia Zambrów podejmie przed własną publicznością Stal Rzeszów. Zambrowianie w pierwszym spotkaniu wypracowali sobie korzystną zaliczkę wygrywając w Rzeszowie 3:2.

Wyjazdową konfrontację świetnie rozpoczęli piłkarze Olimpii, którym prowadzenie po rzucie rożnym dał Mariusz Gogol. W 21. minucie skuteczną dobitką popisał się Kacper Drelich, który wyrównał stan meczu. Cztery minuty później prowadzenie gospodarzom dał Piotr Prędota. Istotne znaczenie miała sytuacja z 42. minuty, gdy drugą żółtą kartką ukarany został pomocnik Stali Rzeszów Piotr Murawski. Po godzinie gry podanie Łukasza Grzybowskiego wykorzystał Michał Kuczałek. W 78. minucie po wrzutce Mariusza Dzienisa skutecznie główkował Mariusz Gogol, który zapewnił Olimpii zwycięstwo.

– Wywozimy z tego trudnego terenu bardzo korzystny rezultat, ale czeka nas równie ciężkie zadanie w Zambrowie. Musimy bardzo dobrze przygotować się do drugiego spotkania, bowiem ten baraż nie jest jeszcze rozstrzygnięty – mówił na pomeczowej konferencji prasowej trener Krzysztof Zalewski.

Bilety w cenie 10 złotych na barażowy mecz Olimpii Zambrów ze Stalą Rzeszów będą dostępne w kasie od godziny 15:30. Szczegółowych informacji udziela Zbigniew Stańczyk pod numerem 501 867 920. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion, co pozwoli Państwu uniknąć kolejek.

Olimpia Zambrów – Stal Rzeszów
Stadion Miejski w Zambrowie, 17 czerwca 2015, godzina 17:00

Pary pozostałych rewanżowych spotkań barażowych o udział w II lidze:

• Gryf Wejherowo – Formacja Port 2000 Mostki 3:0 – walkower (goście zrezygnowali z gry w barażach)
  • Wisła Sandomierz – Radomiak Radom, 17 czerwca, 17:00
  • Polonia Bytom – Warta Poznań, 17 czerwca, 19:00

12 komentarze na temat artykułu “Utrzymać jednobramkową zaliczkę

1. kupujcie bilety w przedsprzedazy,bo w srode szykuje sie komplet na trybunach.2 lige mamy na wyciagniecie reki.z kibicowskim pozdrowieniem tylko Olimpia Zambrow.

2. Zapraszamy wszystkich sympatyków futbolu z regionu (Ostrołęki, Ostrowii Maz., Wysokiego Maz., Łomży, Czyżewa i innych miejscowości) na najważniejszy mecz sezonu! Wszyscy, którzy chcą wesprzeć Olimpię, najlepszą drużynę północno-wschodniego Mazowsza i wierzymy, że 3 drużynę szczebla centralnego z podlaskiego, niech stawią się we środę o 17 na zambrowskim stadionie. Pokażmy, że władze miasta i klubu pomyliły się, budując stadion tylko dla tysiąca fanów! Wszyscy kibice z powiatu zambrowskiego(Kołaki, Rutki, Szumowo) to Wasz obowiązek być na tym meczu! Nie zostawia się matki w potrzebie! Stal została uszczerbana w Rzeszowie, pomóżmy ją złamać w Zambrowie!!! Niech łączą nas barwy biało-niebieskie i nasze miasto królewskie! Prowadź OLIMPIO do zwycięstwa!!!

3. Każdy, kto ma zamiar kibicować Olimpii Zambrów w meczu ze Stalą, na lewo od wejścia na stadion i tam aż do końca z chłopakami i TYLKO OLIMPIA ZAMBRÓW, BEZ ŻADNYCH PODZIAŁÓW NA LEGIE I JAGE, bo jak ma tak być to lepiej żebyście nie przychodzili tam. Powtarzam, na lewo od wejścia NA STADION!!! ZKS ZKS II LIGA!!!