VICTORIA Sulejówek kolejnym przeciwnikiem OLIMPII Zambrów

VICTORIA Sulejówek to drużyna, którą w najbliższą niedzielę podejmie na swoim boisku OLIMPIA Zambrów. W trzeciej kolejce rozgrywek III ligi 1. grupy spotkają się zespoły, które po raz pierwszy o punkty grały ze sobą w ubiegłym sezonie. 

W niedzielę, 19 sierpnia br. o godz. 16:00 OLIMPIA Zambrów rozegra mecz na Stadionie Miejskim w Zambrowie z drużyną, która obecnie znajduje się na 14. miejscu tabeli. W meczu inauguracyjnym  VICTORIA Sulejówek przegrała na wyjeździe z Polonią Warszawa 1:2, zaś w 2. kolejce na własnym boisku odnotowała remis 0:0 z Pelikanem Łowicz .

Warto przypomnieć, że w ubiegłym sezonie OLIMPIA Zambrów mecz na własnym boisku wygrała z VICTORIĄ Sulejówek 3:1, zaś spotkanie rewanżowe zakończyło się zwycięstwem drużyny z Zambrowa wynikim 4:1. Oba wyniki pozwalają mieć nadzieję, że niedzielny mecz przyniesie wiele radości zambrowskim kibicom.

Bilety w cenie 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy) do nabycia bezpośrednio przy wejściu na stadion. Kobiety oraz dzieci do lat 10 (pod opieką rodzica/opiekuna) wstęp bezpłatny.

OLIMPIA Zambrów – VICTORIA Sulejówek

Stadion Miejski w Zambrowie, 19 sierpnia 2018 r., godz. 16:00

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *