W Kolnie ze spadkowiczem

Dwa zespoły z przeciwnych biegunów tabeli spotkają się w niedzielne popołudnie 2 czerwca w Kolnie, gdzie miejscowy Orzeł podejmie Olimpię Zambrów. Początek konfrontacji zaplanowano na godzinę 17:00.

Orzeł Kolno to szesnasty zespół III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej, który w rundzie jesiennej nie zdobył nawet punktu. Na wiosnę podopieczni Łukasza Sałaty radzą sobie nieco lepiej, ponieważ zgromadzili na swoim koncie pięć „oczek”. Orzeł pokonał na wyjeździe Start Działdowo 2:1, a także zremisował 1:1 z Granicą Kętrzyn oraz Warmią Grajewo.

W środowych spotkaniach w ramach 27. kolejki rozgrywek ligowych Olimpia Zambrów pokonała u siebie Sokoła Ostróda 5:0 po czterech bramkach Kamila Zapolnika i trafieniu Michała Hryszko. Orzeł Kolno przegrał na wyjeździe z trzecim w tabeli Płomieniem Ełk 0:6.

Przypomnijmy, iż w rundzie jesiennej Olimpia przed własną publicznością rozgromiła Orła w identycznych rozmiarach, co w środę Płomień Ełk. Na listę strzelców wpisał się wówczas dwukrotnie Tomasz Jakuszewski, a po jednym trafieniu dołożyli Przemysław Jastrzębski, Michał Hryszko, Tomasz Jaworowski oraz Michał Szóstko.

Zdecydowanym faworytem niedzielnego meczu jest Olimpia Zambrów, która z pewnością nie zlekceważy przeciwnika i powalczy o korzystny rezultat w kontekście rywalizacji o mistrzostwo III ligi.

Orzeł Kolno – Olimpia Zambrów
Stadion Miejski w Kolnie, 2 czerwca 2013, godzina 17:00

foto – kksorzel.wordpress.com

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *