W sobotę sparing z piętnastą drużyną III ligi

W sobotę (9 marca) punktualnie w samo południe rozpocznie się przedostatni sparing Olimpii Zambrów przed rundą wiosenną. Przeciwnikiem Olimpii będzie Dąb Dąbrowa Białostocka.

Dąb Dąbrowa Białostocka po rundzie jesiennej III ligi plasuje się na 15. pozycji w ligowej tabeli. Podopieczni Jacka Markiewicza na jesieni wygrali zaledwie 4 spotkania, 2 zremisowali i aż 10 przegrali. Ich bilans bramkowy wynosi 17:29.

Olimpia wygrała siedem z dotychczasowych dziewięciu sparingów, natomiast Dąb triumfował w czterech spośród sześciu rozegranych gier kontrolnych. W rundzie jesiennej Olimpia wygrała z Dębem w Zambrowie 1:0 po bramce Kamila Zapolnika.

Zarówno dla Olimpii, jak i Dębu sobotni pojedynek będzie przedostatnim przetarciem przed startem piłkarskiej wiosny. Zambrowianie w sobotę, 16 marca o godzinie 14:00 zagrają w Łomży z rezerwami miejscowego ŁKS-u 1926 w ramach 1/8 finału okręgowego Pucharu Polski.

Tydzień po spotkaniu pucharowym „biało-niebiescy” rozegrają ostatni sparing, w którym przeciwnikiem będzie ligowy rywal – Warmia Grajewo. Spotkanie zaplanowano na piątek, 22 marca.

Olimpia Zambrów – Dąb Dąbrowa Białostocka
Sztuczne boisko przy Stadionie Miejskim w Zambrowie, 9 marca 2013, godzina 12:00

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *