W sobotę turniej rocznika 2001 i młodszych w Zambrowie

W najbliższą sobotę 11 stycznia osiem zespołów z województwa podlaskiego z rocznika 2001 i młodszych będzie rywalizowało w turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów. Organizatorem zmagań jest Zambrowski Klub Sportowy „Olimpia”.

Tradycyjnie areną zmagań młodych zawodników w ramach Halowego Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2001 i młodszych o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów będzie hala sportowa Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Zambrowie. Sobotni turniej rozpocznie się o 10:00, a jego zakończenie przewidziano na 15:00.

Drużyny, które potwierdziły swój udział w turnieju podzielono na dwie czterozespołowe grupy. W grupie A skonfrontują się ze sobą Hetman Tykocin, Piast Białystok, Bobola Siemiatycze i Olimpia Zambrów. W grupie B o awans do półfinałów będą walczyły Talent Białystok, Promień Mońki, MOSiR Grajewo i ŁKS Łomża. Każdy mecz zarówno w fazie grupowej, jak i pucharowej potrwa 12 minut.

W imieniu prezesa ZKS „Olimpia” Sławomira Skrzypkowskiego zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do śledzenia sportowej rywalizacji w ramach Halowego Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2001 i młodszych o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów. Wstęp na halę Miejskiego Gimnazjum jest wolny.

Grupa A:

Hetman Tykocin
Piast Białystok
Bobola Siemiatycze
Olimpia Zambrów

Grupa B:

Talent Białystok
Promień Mońki
MOSiR Grajewo
ŁKS Łomża

Harmonogram spotkań Olimpii Zambrów:

10:00 – Olimpia Zambrów – Hetman Białystok
11:40 – Olimpia Zambrów – Bobola Siemiatycze
12:15 – Olimpia Zambrów – Piast Białystok

Harmonogram spotkań finałowych:

13:20 – Półfinał 1A – 2 B
13:35 – Półfinał 1B – 2 A
13:50 – Mecz o 7. miejsce
14:05 – Mecz o 5. miejsce
14:20 – Mecz o 3. miejsce
14:40 – Finał

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *