W środę sparing ze Zniczem Biała Piska

W środowe popołudnie 18 lutego Olimpia Zambrów zagra na sztucznym boisku w Zambrowie z ligowym rywalem – Zniczem Biała Piska. Początek gry kontrolnej o 16:30.

Znicz Biała Piska to ósmy zespół III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej. Podopieczni Ireneusza Piwko w rundzie jesiennej rozegrali 19 spotkań, w których zdobyli 26 punktów (bramki 30:29).

Na jesieni Znicz Biała Piska przerwał zwycięską passę Olimpii Zambrów, która wygrała sześć spotkań z rzędu, a następnie zremisowała bezbramkowo wyjazdowy mecz z najbliższym sparingpartnerem.

W przedsezonowym sparingu Olimpia pokonała na sztucznym boisku w Zambrowie Znicz Biała Piska 3:0. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Kamil Zapolnik, a jednego gola zdobył Michał Poduch.

W zespole Znicza występuje dwóch byłych pomocników Olimpii Zambrów – Mateusz Butkiewicz i Michał Świderski. W sparingach Znicz Biała Piska zanotował dwa zwycięstwa z ŁKS 1926 Łomża 3:0 i Czarnymi Olecko 7:0, a także dwie porażki w starciach z MKS Korsze 0:3 oraz Romintą Gołdap 0:2.

Olimpia Zambrów – Znicz Biała Piska
Stadion Miejski w Zambrowie (boczne boisko), 18 lutego 2015, godzina 16:30

Jeden komentarz na temat artykułu “W środę sparing ze Zniczem Biała Piska

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *