„Wakacje na sportowo” z Olimpią

Zambrowski Klub Sportowy „Olimpia” informuje, iż prowadzi nabór chłopców do dwóch grup młodzieżowych, które rozpoczną treningi w wakacje.

Pierwszą z grup utworzą chłopcy w wieku od 5 do 9 lat, którzy będą mieli okazję uczęszczać do szkółki piłkarskiej i sprawdzić swoje umiejętności na tle innych rówieśników. Zajęcia będą miały charakter wstępnego nauczania gry w piłkę nożną, a z grupy zostaną wyłonieni chłopcy do dalszego szkolenia piłkarskiego w strukturach Olimpii Zambrów.

Druga grupa dedykowana jest dla chłopców w wieku 10, 11 i 12 lat, którzy mogą podjąć szkolenie piłkarskie. Treningi sportowo-rekreacyjne pozwolą na wybranie najlepszych zawodników, którzy zostaną zakwalifikowani do szkolenia w zespołach młodzieżowych takich jak Młodzik lub Żak.

Zajęcia sportowe będą odbywały się od poniedziałku do piątku na sztucznym boisku bocznym Stadionu Miejskiego w Zambrowie. Chłopcy w wieku od 10 do 12 lat będą trenowali w godzinach 16:00-17:30, natomiast zajęcia chłopców od 5 do 9 lat potrwają od godziny 17:30 do 20.

Zgłaszający się chłopiec powinien przybyć z osobą dorosłą lub opiekunem prawnym oraz posiadać własny sprzęt sportowy do zajęć treningowych tj. obuwie piłkarskie, koszulka, spodenki i getry.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:
– 880 871 874 – trener Adam Popławski
– 86 271 26 30 – sekretariat klubu

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *