Wakacje na sportowo z Zambrowskim Klubem Sportowym „Olimpia”

Zambrowski Klub Sportowy „Olimpia” zaprasza wszystkich chętnych chłopców urodzonych w latach 2000-2007 do sprawdzenia swoich piłkarskich umiejętności i wzięcia czynnego udziału w zajęciach sportowo-rekreacyjnych o charakterze wstępnego nauczania gry w piłkę nożną.

Spośród zainteresowanych wyłonieni zostaną chłopcy do szkolenia w Szkółce Piłkarskiej przy ZKS „Olimpia”, którzy będą mieli możliwość udziału w rozgrywkach piłkarskich w kategorii wiekowej „Młodzik” oraz „Żak”.

Zajęcia sportowe prowadzone są na boisku piłkarskim o sztucznej nawierzchni przy Stadionie Miejskim w Zambrowie od poniedziałku do piątku w godzinach od 16 do 17:30. Treningi prowadzone są przez trenera z odpowiednimi uprawnieniami.

Zgłaszający się chłopcy powinni przebywać z osobą dorosłą lub opiekunem prawnym i posiadać własny sprzęt sportowy do zajęć treningowych, tj. obuwie piłkarskie, koszulka, spodenki oraz getry.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 880 871 874 lub 86 271 26 30, a także osobiście w siedzibie klubu ZKS „Olimpia” przy ulicy Wyszyńskiego 8. Serdecznie zapraszamy!

Zarząd Klubu ZKS „Olimpia” Zambrów

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *