Walne zebranie sprawozdawcze za nami

W środowe popołudnie w siedzibie klubu odbyło się walne zebranie sprawozdawcze.

Podczas zebrania sprawozdawczego Członkowie Klubu przyjęli sprawozdanie zarządu, sprawozdanie finansowe i sprawozdanie komisji rewizyjnej. Zgromadzeni członkowie Klubu jednogłośnie udzielili absolutorium zarządowi. Na zebraniu omówiono również harmonogram wydatków na rok 2010.

Na zebraniu pojawiło się 17 z 49 członków klubu. Prezes Sławomir Skrzypkowski podsumował ubiegłoroczną działalność klubu i pokrótce omówił imprezy zorganizowane przez klub w 2009 roku (halowe turnieje klubów różnych roczników, drużyn niezrzeszonych, drużyn szkolnych, mecze towarzyskie) i osiągnięcia w poszczególnych rozgrywkach.

W 2009 roku klub po stronie przychodów zapisał kwotę 792 772 zł, natomiast po stronie wydatków 792 079 zł. Krótko mówiąc ogólny zysk wyniósł 693 zł. W związku z przeniesieniem targowicy miejskiej w bieżącym roku budżet klubu będzie nieco niższy i wyniesie 740 tysięcy złotych.

Obecny na zebraniu burmistrz miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski poinformował o stanie przygotowań do remontu Stadionu Miejskiego. Cała inwestycja zamknie się w kwocie około 19 mln zł, a w 2010 roku miasto chce wyremontować boisko boczne i wyposażyć je w niezbędne oświetlenie.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *