Walne zebranie w Olimpii już 14 marca

Zarząd Zambrowskiego Klubu Sportowego „Olimpia” informuje, że w dniu 14 marca 2016 roku w świetlicy klubu przy ulicy Wyszyńskiego 8 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Klubu. Początek zebrania zaplanowano na godzinę 17:00.

W imieniu Zarządu zapraszamy na Walne Zebranie Sprawozdawcze wszystkich Członków Klubu.

Za Zarząd Klubu
Cezary Kulesza
Prezes ZKS „Olimpia”

7 komentarze na temat artykułu “Walne zebranie w Olimpii już 14 marca

  1. Zastanawiam się po co to zaproszenie? Prezes wybrany, wszystko po staremu, te same twarze, ten sam główny sponsor – Miasto. Trochę amatorski ten klub.

    • Nie chodzi o narzekanie, chodzi o sposób funkcjonowania klubu. Nie będę sprzedawał swoich pomysłów na funkcjonowanie klubu. Przecież, wszyscy i tak czekają na pomoc Miasta, to nigdy się nie zmieni.

  2. Czyli tak czy siak wychodzi na to ze lepiej narzekac, jak sam zapewne dobrze wiesz ze jest nowy prezes wiec zapewne bedzie chcial sie wykazac cos zmienic a noz widelec moze ktorys z twoich pomyslow by przeszedl ale jesli nie masz zamiaru nie wiem przyjsc cos powiedziec czy probowac zmienic to nie widze sensu zeby wypowiadania sie na forum chyba ze tylko w celu narzekania. Pzdr

  3. Przykro się czyta takie wypowiedzi. Jaki poziom ludzi takie wypowiedzi. Na forum, może pisać każdy, nie tylko zwolennicy nowego prezesa.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *