Wychowanek Olimpii Zambrów szuka nowego klubu

Były już bramkarz II-ligowego OKS 1945 Olsztyn, Daniel Iwanowski poszukuje klubu po tym jak niespodziewanie nie znalazł uznania w oczach nowego szkoleniowca drużyny, Zbigniewa Kaczmarka.

Tym samym klub ze stolicy Warmii i Mazur nie przedłużył z zawodnikiem wygasającego 30 czerwca kontraktu. – Nie kryję zaskoczenia, muszę teraz szybko znaleźć nowego pracodawcę – mówi 26-letni golkiper. – Żałuję tylko, że rozstano się ze mną w taki sposób. O decyzji dowiedziałem się z listy piłkarzy wyjeżdżających na obóz. Przyczyną na pewno nie były moje wymagania finansowe. – dodaje.

Zawodnik był wyróżniającą się postacią wśród graczy OKS-u w ostatnich dwóch sezonach. Rozegrał tam 51 spotkań i tylko raz nie wybiegł w podstawowej jedenastce. Ruch trenera Kaczmarka wzbudził sporo kontrowersji także wśród kibiców.

Popularny „Zamber” był jednym z ulubionych piłkarzy olsztyńskiej publiczności, która przyznała mu nawet tytuł najlepszego piłkarza rundy jesiennej sezonu 2008/2009. W styczniu bieżącego roku, Iwanowski uczestniczył w konsultacjach prowadzonych przez trenera bramkarzy reprezentacji Polski w różnych kategoriach wiekowych, Andrzeja Dawidziuka.

Po rozstaniu z Olsztynem, bramkarz przygotowuje się do rozgrywek w rodzinnym Zambrowie. Były golkiper m.in. Amiki Wronki i Ruchu Wysokie Mazowieckie odbywa treningi indywidualne pod okiem swojego pierwszego trenera. Bramkarz rozpoczął już poszukiwania nowego klubu, ale na razie są to tylko wstępne rozmowy. – Mam swoją kartę na ręku i liczę, że odezwą się do mnie zainteresowane zespoły z II bądź III ligi – kończy.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *