Wygrać w Lubawie

W sobotę (5 maja) podopieczni Krzysztofa Zalewskiego w wyjazdowym spotkaniu w ramach 24. kolejki zmierzą się w Lubawie z miejscowym Motorem. Najprawdopodobniej tylko zwycięstwo pozwoli zambrowianom utrzymać trzecią lokatę w ligowej tabeli. Początek spotkania o godzinie 15:00.

Sklasyfikowana na trzecim miejscu Olimpia wygrała w tym sezonie 11 spotkań, odnotowała 7 remisów i 5 porażek. Ma na swoim koncie 40 punktów i legitymuje się bilansem bramkowym 35:16. Piłkarze Motoru Lubawa zajmują obecnie dziewiąte miejsce z 34 punktami, na które składają się: 10 zwycięstw, 4 remisy i 9 porażek. Stosunek bramek zdobytych do straconych wynosi w przypadku Motoru 23:24.

W ostatniej kolejce zarówno Olimpia, jak i Motor konfrontowały się z zespołami z Elbląga. W obu przypadkach spotkania zakończyły się zwycięstwami elblążan. Zambrowianie przegrali u siebie z Olimpią 2004 Elbląg 1:2, natomiast Motor Lubawa nie sprostał na wyjeździe Concordii Elbląg ulegając 0:1.

W rundzie jesiennej pojedynek pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem Olimpii. Podopieczni Krzysztofa Zalewskiego wygrali wówczas w Zambrowie 1:0 po bramce Damiana Zubowskiego, który nie reprezentuje już barw Zambrowskiego Klubu Sportowego.

Motor Lubawa – Olimpia Zambrów
Stadion Łazienkowski w Lubawie, 5 maja 2012, godzina 15:00

Pary pozostałych spotkań 24. kolejki III ligi:

  • Olimpia 2004 Elbląg – Huragan Morąg
  • Orzeł Kolno – Start Działdowo
  • Granica Kętrzyn – Zatoka Braniewo
  • ŁKS 1926 Łomża – Warmia Grajewo
  • Czarni Olecko – Dąb Dąbrowa Białostocka
  • MKS Korsze – Mrągowia Mrągowo
  • Pogoń Łapy – Concordia Elbląg

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *