Wygrana z Koroną HiD Ostrołęka

W środowe popołudnie Olimpia Zambrów pokonała w Ostrołęce kolejny miejscowy zespół. Zambrowianie wygrali z wiceliderem mazowieckiej ligi okręgowej (grupa Ciechanów-Ostrołęka) Koroną HiD Ostrołęka 1:0 (0:0).

Pierwsza połowa sparingowej konfrontacji zakończyła się bezbramkowym remisem. Zwycięski gol dla Olimpii padł w 65. minucie, a jego strzelcem okazał się doświadczony Wojciech Kobeszko.

W zespole z Zambrowa zabrakło kilku zawodników, którzy ze względu na obowiązki w pracy nie mogli wystąpić w grze kontrolnej rozgrywanej na obiektach MOSiR-u Ostrołęka.

Dla podopiecznych Zbigniewa Skoczylasa pojedynek z Koroną HiD Ostrołęka był piątym sparingiem w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej.

„Biało-niebiescy” wygrali do tej pory trzy sparingi (3:1 z Bugiem Wyszków, 2:1 z Narwią Ostrołęka, 1:0 z Koroną Ostrołęka), jedno spotkanie zremisowali (1:1 z ŁKS Łomża) i ponieśli zaledwie jedną, aczkolwiek dotkliwą porażkę (1:5 z Turem Bielsk Podlaski).

Korona HiD Ostrołęka – Olimpia Zambrów 0:1 (0:0)
Bramka: Wojciech Kobeszko 65′.

Olimpia: Adrian Bebłowski (46′ Mateusz Konopka) – Maciej Kesler, Paweł Jurgielewicz, Radosław Korzątkowski, Rafał Szczepanik, Paweł Olszewski (60′ Damian Kuczałek), Damian Kuczałek (46′ Damian Król), Krzysztof Zalewski, Mateusz Butkiewicz, Hubert Karwacki, Wojciech Kobeszko.