Wyjazdowa porażka z Huraganem Morąg. Pięciu graczy nieobecnych

W swoim kolejnym ligowym pojedynku Olimpia Zambrów na wyjeździe uległa sąsiadującemu w tabeli Huraganowi Morąg 0:3. Hat-trickiem w tym meczu popisał się Brazylijczyk João Criciúma.

Dziś Olimpia Zambrów rozegrała kolejne ligowe spotkanie. Tym razem, w ramach 28. kolejki I grupy III ligi, zmierzyła się na wyjeździe z Huraganem Morąg.

Przed tym spotkaniem podopieczni Wiesława Jancewicza mieli za sobą serię trzech zwycięstw z rzędu i chcieli podtrzymać tę passę. Wygrana pozwoliłaby przeskoczyć Huragan w ligowej tabeli (oba zespoły miały przed tym spotkaniem po 41 punktów).

Niestety, mecz nie ułożył się po myśli zambrowskiego klubu. Już po pierwszej połowie Olimpia przegrywała z ekipą z Morąga 0:2, po bramkach zdobytych przez Brazylijczyka João Criciúmę. Ten sam zawodnik zdołał jeszcze wpisać się na listę strzelców w drugiej połowie, kompletując w dzisiejszym spotkaniu hat-tricka.

Warto jednak zaznaczyć, że trener Olimpii Wiesław Jancewicz nie mógł skorzystać w tym spotkaniu aż z pięciu zawodników. Z powodu kontuzji nieobecni byli: Łukasz Grzybowski, Łukasz Piłatowski, Łukasz Gryko, Michał Kuczałek i Mateusz Ostaszewski.

Huragan Morąg – Olimpia Zambrów 3:0
37′, 44′, 60′ João Criciúma

Tym samym passa trzech ligowych zwycięstw Olimpii została przerwana. Zambrowianie zanotowali trzynastą porażkę w tym sezonie, ale nadal znajdują się w górnej połowie tabeli.

Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra na własnym stadionie już 19 maja. Rywalem biało-niebieskich będzie Ursus Warszawa.

2 komentarze na temat artykułu “Wyjazdowa porażka z Huraganem Morąg. Pięciu graczy nieobecnych

  1. to nic mamy utrzymanie spokojne w pierwszej części tabeli teraz główny cel to wygrać puchar
    bo to jedyne trofeum jakie możemy zdobyć w tym sezonie

  2. Po serii trzech kolejnych ligowych zwycięstw, drużyna Huraganu Morąg dość brutalnie przerwała to pasmo ! Szansa rehabilitacji w kolejny weekend z sąsiadującym w tabeli Ursusem. Mam nadzieję że ten mecz pokaże że zambrowska Olimpia zasługuje nie tylko na obecne miejsce w tabeli, ale w przyszłym sezonie będzie zespołem który zaznaczy swoją obecność w pierwszej grupie rozgrywkowej III ligi walką o awans do wyższej klasy rozgrywkowej !!!
    Polecam skrót z ostatniego spotkania ligowego : https://www.youtube.com/watch?v=EGmMngE2HSo
    Ze sportowym pozdrowieniem.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *