Wyjazdowa porażka z Sokołem Ostróda

Niestety, w meczu 3. kolejki I grupy III ligi nasza drużyna przegrała na wyjeździe z Sokołem Ostróda 2:0. Była to druga porażka Olimpii w tym sezonie.

Mecz z Sokołem Ostródą odbył się w sobotę, 19 sierpnia. Obie bramki padły na początku pierwszej połowy. Najpierw bramkarza biało-niebieskich Artura Marca w 4. minucie pokonał Arkadiusz Gajewski, a niespełna 10 minut później drugą bramkę dla Sokoła zdobył Kamil Zalewski.

Olimpia wystąpiła w składzie: Artur Marzec – Mateusz Szymorek, Wojciech Zalewski, Łukasz Piłatowski, Łukasz Grzybowski (71′ Patryk Malinowski) – Przemysław Jastrzębski, Michał Hryszko (78′ Patryk Koncewicz), Michał Kuczałek, Rafał Babul (68′ Michał Domański) – Mateusz Jastrzębski (80′ Emil Łupiński), Kamil Jackiewicz

Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra na własnym stadionie już 23 sierpnia. Rywalem biało-niebieskich będzie Victoria Sulejówek.

2 komentarze na temat artykułu “Wyjazdowa porażka z Sokołem Ostróda

1. Walczymy… O spadek jeszcze niżej. Nie ma w mieście tylu prawdziwych kibiców, którym zależy na Olimpii, dlatego nikogo to nie obchodzi co robi ten śmieszny zarząd i nikt nic nie zrobi, a oni pewnie trzepią niezłą kasę i dorabiają się na klubie, a co będzie z Olimpią, to będzie. W innych klubach ekstraklasy np. kibice żądają zwolnienia trenera, bo mogą z robić razem cokolwiek na przykład nie przychodzić na mecze. A tutaj? Zarządzik zmieni trenera, klub wygra kilka spotkań i dalej to samo dookoła. Tak się będzie toczyć los Zambrowskiego klubu, póki nikt wierny temu klubowi nie zacznie przewodzić.

2. Każdy myślał że jak wielka Olimpia wróci do 3 ligi będzie wygrywała z każdym, a tu zonk :) Ale gdy się przegrywa nawet z takim Sokołem który traci w 2 meczach 7 goli to czas by Zarząd się obudził i zaczał trochę myśleć główką bo robi pośmiewisko, niestety gdy się obudzi może być walka… ale o Utrzymanie!