Wyjazdowe zwycięstwo z Mławianką Mława

Olimpia Zambrów zanotowała drugie w tym roku sparingowe zwycięstwo. Tym razem przeciwnikiem biało-niebieskich była IV-ligowa Mławianka Mława.

To już drugie w tym roku sparingowe zwycięstwo zawodników Olimpii Zambrów. Tym razem nasi piłkarze pokonali na wyjeździe IV-ligową Mławiankę Mława.

Do przerwy Olimpia prowadziła 1:0, po bramce Michała Hryszki. W drugiej połowie Olimpia powiększyła przewagę bramkową po samobójczym trafieniu jednego z zawodników rywali. Mławianka zdołała strzelić Olimpii jedną bramkę, ale ostatecznie przegrała to spotkanie 2:1.

Mławianka Mława – Olimpia Zambrów 1:2
Bramki dla Olimpii: Michał Hryszko, bramka samobójcza zawodnika rywali

W Olimpii wystąpili: Czapliński, P. Jastrzębski, M. Jastrzębski, Kuczałek, Malinowski, Piłatowski, Grzybowski, Szymorek, Jackiewicz, zawodnik testowany, Domański, Prolejko, Ostaszewski, Łupiński i Koncewicz.

Dla Olimpii sobotni mecz z Mławianką był czwartą tegoroczną grą kontrolną. Przypomnijmy, że w pierwszym tegorocznym sparingu biało-niebiescy przegrali na własnym obiekcie z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn 3:1. Następnie nasza drużyna pokonała na boisku bocznym w Zambrowie czwartoligową Koronę Ostrołęka 5:3, a tydzień temu zremisowała z Turem Bielsk Podlaski 1:1.

Kolejny mecz kontrolny podopieczni Wiesława Jancewicza rozegrają już w najbliższą środę na boisku bocznym w Zambrowie. Rywalem będzie lider IV ligi grupy warmińsko-mazurskiej Znicz Białą Piska. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Jeden komentarz na temat artykułu “Wyjazdowe zwycięstwo z Mławianką Mława

1. Mały błąd – w drugiej połowie Olimpia nie powiększyła przewagi tylko gospodarze wyrównali na 1:1. Dopiero potem po rzucie wolnym Olimpia strzeliła na 2:1 (rykoszet od obrońcy Mławy)