Wyjazdowe zwycięstwo z Ursusem!

Po pięciu z rzędu ligowych porażkach Olimpia w końcu przełamała tę złą passę i pokonała na wyjeździe Ursus Warszawa 1:0. Było to piąte zwycięstwo naszego zespołu w tym sezonie.

Ostatnie tygodnie w III lidze zarówno dla Olimpii, jak i Ursusa nie były najlepsze. Zambrowianie zanotowali bowiem aż pięć porażek z rzędu, natomiast ekipa z Warszawy nie wygrała meczu w trzech ostatnich kolejkach. Nieznacznym faworytem dzisiejszego spotkania był jednak Ursus, który przed tym meczem znajdował się na 7. miejscu w tabeli. W dodatku grał u siebie. Olimpia natomiast była tuż nad strefą spadkową, na 15. miejscu.

Na szczęście przełamać udało się dziś ekipie z Zambrowa, która minimalnie pokonała Ursus Warszawa 1:0. Bramkę dającą cenne 3 punkty zdobył Mateusz Butkiewicz. Tym samym podopieczni Mirosława Dymka zanotowali piąte zwycięstwo w tym sezonie.

Kolejne ligowe spotkanie Olimpia rozegra za tydzień, 21 października. Wówczas na własnym stadionie podejmie Finishparkiet Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie.

3 komentarze na temat artykułu “Wyjazdowe zwycięstwo z Ursusem!

  1. W końcu się pomyliłem. Oby teraz trwała zwycięska passa, ale będzie ciężko. Zebrać możliwe do wzięcia punkty a na wiosnę wzmocnienia, bo nadal jest kiepsko.

    • Jakie wzmocnienia, nie było ich od tamtego sezony II ligii, zarząd ma wywalone po całości, tylko jeszcze doją kase i ściągają jakichś tam grajków, żeby dotacji od miasta nie stracić

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *