Wyniki Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Prezesa ZKS Olimpia

Adam Styła triumfował w Otwartym Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Prezesa ZKS Olimpia. Turniej rozpoczął się w sobotę (8 września), a spotkania finałowe rozegrano we środę, 13 września.

W sobotni poranek na turnieju pojawiło się 15 tenisistów, którzy wyrazili chęć podjęcia rywalizacji. Po długich i wyrównanych konfrontacjach w grze pozostała czwórka zawodników: Krzysztof Burta, Adam Styła, Zbigniew Stańczyk i Jan Jaworowski. Wobec zmęczenia uczestników turnieju podjęto decyzję o przełożeniu spotkania finałowego i meczu o 3. miejsce na środę (13 września).

W środowe popołudnie do finału dobrnęli Adam Styła i Krzysztof Burta, a Jan Jaworowski i Zbigniew Stańczyk skonfrontowali się w pojedynku gwarantującym trzecie miejsce. W finale zwyciężył niekwestionowany faworyt turnieju – Adam Styła, natomiast mecz o 3. miejsce wygrał Krzysztof Burta.

Rozgrywki prowadzone były systemem pucharowym. Po zakończeniu rywalizacji zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary z rąk Prezesa ZKS Olimpia Sławomira Skrzypkowskiego.

Przypomnijmy, iż w ubiegłym roku w Otwartym Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Prezesa ZKS Olimpia również triumfował Adam Styła, który okazał się lepszy od Konrada Kossakowskiego i Zbigniewa Stańczyka, którzy stanęli na kolejnych stopniach podium.

Miejsca na podium zajęli:

  • 1. miejsce – Adam Styła
  • 2. miejsce – Krzysztof Burta
  • 3. miejsce – Jan Jaworowski

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *