Wypowiedzi trenerów po meczu Olimpia – Pelikan

Prezentujemy wypowiedzi szkoleniowców obu zespołów po meczu ligowym pomiędzy Olimpią Zambrów a Pelikanem Łowicz.

Grzegorz Wesołowski (trener Pelikana Łowicz): – Gratuluję zasłużonego zwycięstwa Olimpii. Uważam, że drużyna z Zambrowa, raz wygrywa walecznością, a raz mądrością. My biliśmy głową w mur, nie potrafiliśmy przejść dobrze zorganizowanej obrony drużyny gospodarzy. Zabrakło pomysłów na stworzenie kilku sytuacji, szczególnie pod koniec meczu. Gdybyśmy wyrównali po tych kilku akcjach, być może mecz by się tak nie ułożył. Naszą bolączką jest to, że zawsze zaczynamy mecze od 0:1. W tym wypadku Olimpia Zambrów to wykorzystała.

Krzysztof Zalewski (trener Olimpii Zambrów): – Przede wszystkim cieszymy się, że w końcu zagraliśmy u siebie. Wprawdzie gościnnie w Łomży, ale to już jest gra na swoim terenie. Cieszy zwycięstwo wywalczone, wydarte przeciwnikom z gardła. Na pewno mieliśmy tutaj też swoje problemy. Po niezłej pierwszej połowie, na początku drugiej Pelikan zdominował nas i mieliśmy duże kłopoty, aby opanować ten stan. Mieliśmy problem z utrzymaniem się przy piłce. Zdobyta bramka z rzutu karnego trochę nas uspokoiła, zaczęliśmy grać mądrzej, spokojniej i to zwycięstwo dowieźliśmy do końca. W defensywie zostawiliśmy dużo pracy, ale jeszcze musimy pracować nad organizacją gry ofensywnej, bo dzisiaj troszkę to kulało.

Jeden komentarz na temat artykułu “Wypowiedzi trenerów po meczu Olimpia – Pelikan

  1. Brawo Olimpia Zambrow, Olee ole ole oleeeeeee! Nie bylo latwo, ale walka byla. Brawo dla kibicow za przyjazd na stadion do Lomzy. Boisko dobrze utrzymane, lubia pilke w Lomzy.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *