Wypowiedzi trenerów po meczu Olimpia – Świt

Prezentujemy wypowiedzi szkoleniowców obu zespołów po meczu ligowym pomiędzy Olimpią Zambrów a Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Robert Jadczak (drugi trener Świtu Nowy Dwór Mazowiecki): – Dzisiaj zagraliśmy tak naprawdę jeden z lepszych meczów. Uważam, że wynik remisowy jest chyba wynikiem sprawiedliwym, choć Zambrów miał swoje sytuacje w końcówce pierwszej połowy i w drugiej mógł strzelić bramki. Gdybyśmy większość meczów grali z takim zaangażowaniem, jak dzisiaj to może nie utrzymalibyśmy się w lidze, ale na pewno nie bylibyśmy na ostatnim miejscu, na którym jesteśmy obecnie. Za dzisiejszy mecz całej drużynie należy się pochwała. Myślę, że ten zdobyty punkt przełoży się w jakimś stopniu na dyspozycję w meczach, które pozostały do końca sezonu i coś ugramy.

olimpia-swit-konferencja_news2

Krzysztof Zalewski (trener Olimpii Zambrów): – Minęło 30 minut zanim zaczęliśmy prowadzić grę, zanim można powiedzieć przejęliśmy inicjatywę. Początek zdecydowanie należał do gości. Od 30 minuty graliśmy już lepiej, zaczęliśmy stwarzać sytuacje, wymieniać podania i w całym meczu trzy takie stuprocentowe sytuacje sobie stworzyliśmy. Zdecydowanie zabrakło zimnej krwi, spokoju w wykończeniu, jak w przypadku Mariusza Gogola, który w ostatnich kilku minutach dostał piłkę czy Kamila Zapolnika w sytuacji sam na sam. Musimy takie sytuacje wykorzystywać, jeśli chcemy myśleć o zwycięstwie. Zaangażowanie było na odpowiednim poziomie, ale to dziś nie wystarczyło. W dwóch ostatnich spotkaniach też zagramy o zwycięstwo i zobaczymy, ile tych punktów uzbieramy.

Zapis wideo konferencji (HD):

Jeden komentarz na temat artykułu “Wypowiedzi trenerów po meczu Olimpia – Świt

  1. Po dzisiejszych wynikach wiadomo,że do grona spadkowiczów z II ligi,niezależnie od wyników 2 ostatnich kolejek,dołączyła Olimpia Zambrów i Pelikan Łowicz.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *