Wypowiedzi trenerów po meczu Olimpia Zambrów vs. Błękitni Stargard (video)

Zapraszamy do obejrzenia zapisu video z konferencji prasowej po meczu 26. kolejki II ligi sezonu 2016/2017, w którym Olimpia Zambrów zmierzyła się z Błękitnymi Stargard. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Błękitnych 2:1. Materiał – www.zambrow.org.

6 komentarze na temat artykułu “Wypowiedzi trenerów po meczu Olimpia Zambrów vs. Błękitni Stargard (video)

  1. Świeża woda święcona i kadzidło, co by odpędzić ducha bojaźni. Niektóre duchy przepędzić można tylko postem i modlitwą. Gramy do końca.

  2. Niestety 3 liga. Z takimi błędami (notorycznymi) nawet w 3 lidze będzie ciężko. Niech zarząd już teraz buduje to, co spieprzył (transfery) żeby w sierpniu nie było, jak w ubiegłym roku (12 zawodników). Dobrze, że trener powiedział o bojaźni w ataku. Nie da się strzelić bramki atakując 3 przeciwko 6-7 zawodnikom. Szczególnie jak się przegrywa. Nie ma znaczenia czy przegra się 2:1,3:1 czy 4:1. Żeby zremisować trzeba zaryzykować akcje 6-7 zawodnikami, a nie liczyć na błędy, bo póki co frajerskie błędy popełnia tylko Olimpia. Na koniec do zawodników : gracze Błękitnych, mimo że mają pewną sytuację, walczyli i zostawili więcej serducha na boisku niż wy. To najbardziej przykre dla każdego kibica, jak jego drużyna nie angażuje się na 100%. To odstrasza nawet garstkę najwierniejszych kibiców.
    Walcz OLIMPIO walcz!

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *