Wypowiedzi trenerów po meczu Olimpia Zambrów vs. Lechia Tomaszów Mazowiecki (video)

Zapraszamy do obejrzenia zapisu video z konferencji prasowej po meczu 2. kolejki I grupy III ligi sezonu 2017/2018, w którym Olimpia Zambrów zmierzyła się z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Lechii 4:2. Materiał – www.zambrow.org.

5 komentarze na temat artykułu “Wypowiedzi trenerów po meczu Olimpia Zambrów vs. Lechia Tomaszów Mazowiecki (video)

  1. Z wypowiedzi trenera Dymka wynika, że zarząd nie ma żadnego celu. Czyli co chodzi o prowadzenie klubu jako hobby, dla zabawy, czy promowania swojej osoby? Takie działanie to amatorszczyzna godna B klasy (przepraszam ambitnych prezesów, którzy jednak nawet tam mają jakiś cel). Brak szacunku dla kibiców, dawnych działaczy ale przede wszystkim dla historii OLIMPII ZAMBRÓW. Kolejny rok deja vu , czyli łatanie kadry łatami z różnych klubów bez jakichkolwiek analiz. Ściąganie piłkarzy już nie tylko w wieku przedemerytalnym, ale z widoczną nadwagą czy wręcz nie umiejących biegać(w dodatku kapitan) naraża klub z jednymi z większych tradycji w regionie na pośmiewisko zrażenie środowiska najbardziej wytrwałych ludzi, dla których ZKS ma znaczenie. Prowadzi to do degradacji klubu i w ogóle piłki nożnej w tej części regionu. Pokazała to przeciętna Lechia z Tomaszowa Mazowieckiego. Jeśli tak mają wyglądać działania zarządu, to niech jak najszybciej zrezygnuje.

    • Juz w tamtej rundZie wiadomo bylo ze burmistrz okrucil pieniadze na Olimpie, co za tym szlo spadek, a zarazem gra w 3 lidze bez zadnych celow. Nie stac Zambrow na 2 lige, wiec po co walczyc o awans i robic sobie nowe klopoty. Zarzad przez lata 2 ligi nie pozyskal sponsorow, ktorzy mogliby nam pomoc w utrzymaniu, smute ale prawdziwe… predko 2 ligi w Zambrowie nie zobaczymy!

  2. Bez długoletniej umowy sponsoringu trudno coś wskórać. Sponsor musi mieć partnera do dyskusji i widzieć pomysł na funkcjonowanie klubu. Zastanawiam się, skąd ma kasę na 1.ligę Puszcza? Mieszkańców 12 tys. a głównym sponsorem miasto…hmm. Do Chłopaków nie mam pretensji. Dostali angaż i grają, co potrafią.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *