Wypowiedzi trenerów po meczu Olimpia Zambrów vs. Siarka Tarnobrzeg (video)

Zapraszamy do obejrzenia zapisu video z konferencji prasowej po meczu 22. kolejki II ligi sezonu 2016/2017, w którym Olimpia Zambrów zmierzyła się z Siarką Tarnobrzeg. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Siarki 2:1. Materiał – www.zambrow.org.

7 komentarze na temat artykułu “Wypowiedzi trenerów po meczu Olimpia Zambrów vs. Siarka Tarnobrzeg (video)

  1. Przeprosić się z Piłatowskim i Hryszko. Ściągać ich i ratować 2.ligę. Zastanawiam się, co z Czaplą? Oglądałem 3. ligę i ufff….Może poszukać jeszcze w niższych ligach?

  2. Gregu, piłkarzy mamy dobrych, a nawet bardzo dobrych. Śmiem twierdzić, że nasi są na poziomie Legionowii, a dostaliśmy od nich 1:4. Ta drużyna jest do poukładania. Potencjał jest, ostatni mecz pokazał że i zaangażowanie też. Potrzeba spokoju, zgrania, współpracy między zawodnikami. Błędy trzeba wyeliminować. Taktykę i strategie poprawić. Potrzebujemy jedności i stworzenia chemii.
    Mam nadzieję, że będzie jeszcze dobrze. Wszystko jeszcze przed nami.

  3. EH co tu mówić. Jestem w pełni za opinią polo (oprócz 1:4 bo było 1:5). Jak byśmy się wrócili do poprzednich postów odnośnie transferów a w szczególności Fabiańskiego to….. słynne polskie powiedzonko ” a nie mówiłem ….” Ten bramkarz jeszcze kilka punktów nam urwie. (2 już są).
    Nowa miotła zadziałała ale niestety nie na wszystkich ( bramkarz) a tak w ogóle czy jest jakaś chemia między piłkarzami i bramkarzem czy po prosty mamy gwiazdeczkę w bramce. ( czego chłopaki nie bardzo tolerują).

  4. Greg ma rację. Nie ma czasu na dogrywanie zespołu. Są młodzi i jeszcze się nauczą, że będzie z nich pożytek, ale potrzebują doświadczonych kolegów. A tych w OZ jest za mało, Michałowski, Kuczałek, Grzybowski wiedzą jak i co zrobić na boisku, ale nie dadzą rady nadrabiać za młodych, którzy zachowują się jak juniorzy (Fabiański-mimo że wiek seniora, Cyfert i paru innych). Pocieszające, że była walka i miejmy nadzieję, że tak będzie do końca. Kulawik wie, że utrzymanie da 18 pkt minimum. Tylko Olimpia ZKS!

    • O cyfercie pisano juz wczesniej jaki z niego grajek gdy odchodził z Rakowa a mimo to go wzieli,Mroczkowski juz poznał sie na nim i go odstawił w rakowie ,gość madrala z niewyparzoną gebą,chcial ustawic sobie trenera mroczkowskiego-fachowca,Najgorsze jest to,ze cyfert mysli iz potrafi grac w piłke haha,te jego okrzyki na kolegów haha a sam zawinil przy bramkach.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *