Wypowiedzi trenerów po meczu Olimpia Zambrów vs. Warta Sieradz (video)

Zapraszamy do obejrzenia zapisu video z konferencji prasowej po meczu 6. kolejki I grupy III ligi sezonu 2017/2018, w którym Olimpia Zambrów zmierzyła się z Wartą Sieradz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Olimpii 2:1. Materiał – www.zambrow.org.

6 komentarze na temat artykułu “Wypowiedzi trenerów po meczu Olimpia Zambrów vs. Warta Sieradz (video)

1. Zwycięstwo cieszy i 3 pkt, ale gra nie bardzo. Może lepiej to wyglądało jak ze Świtem ze cały mecz sie broniliśmy a w ostatniej minucie strzelamy gola, ale odnośnie gry nie ma powodów do dumy

2. Dokładnie. W pierwszej połowie dominuje nad nami każda drużyna. Miejmy nadzieję że szybko zgrają się i utrzymanie będzie spokojnie. Co dalej? Zarząd już wie?