Wypowiedzi trenerów po meczu Znicz – Olimpia

Prezentujemy wypowiedzi szkoleniowców obu zespołów po meczu ligowym pomiędzy Zniczem Pruszków a Olimpią Zambrów.

Krzysztof Zalewski (trener Olimpii Zambrów): – Bardzo emocjonujące spotkanie. W naszym wykonaniu każde spotkanie w tej rundzie jest emocjonujące, dużo sytuacji, dużo bramek. Na pewno mamy problemy z koncentracją i ustawieniem w początkowych minutach spotkań, bo tracimy bramki. Dzisiaj tak samo. Straciliśmy bramki w pierwszych minutach meczu, później pierwszych minutach drugiej połowy. Natomiast ten zespół w ofensywie „jak idzie to idzie”, po prostu przyjemnie się to ogląda. Dużo kontrowersji w samej końcówce, bo moi zawodnicy zarzekają się, że ten karny to nieporozumienie. Ciężko z naszej perspektywy ławki to oceniać, natomiast moim zdaniem to bardzo nieodpowiednie zachowanie sędziego skoro ucieka po meczu do szatni, w ogóle nawet nie chce podziękować, podać ręki. Tak chyba nie może być. Wracając do spotkania po tym emocjonującym meczu remis i ten punkt też trzeba uszanować.

Marek Milankiewicz (trener Znicza Pruszków): – Ciężko jest ocenić dzisiejszy mecz, bo dzisiaj nie zdobyliśmy punktu tylko straciliśmy dwa punkt. wiedzieliśmy, i szanujemy zespół Olimpii, że jest to dobry zespół, jeśli chodzi o grę ofensywną, co się dzisiaj potwierdziło. Natomiast mając wynik 2:0, przeważając, dajemy sobie w dziecinny sposób wyprowadzić trzy kontre, praktycznie takie same, po których tracimy bramki. Muszą opaść emocje i to nie ulega wątpliwości na pewno czeka nas ostra rozmowa z zawodnikami, aby taka sytuacja więcej się nie powtórzyła.

Zapis wideo konferencji:

5 komentarze na temat artykułu “Wypowiedzi trenerów po meczu Znicz – Olimpia

1. Znicz dopisywał sobie 3pkt przed meczem z Olimpią Zambrów, a sam meczyk miał być chyba formalnością. A tu taka wtopa mogła być gdyby nie ten karny, że hej.

2. Hej Fanie, jak zobaczymy skrót, to będziemy wiedzieć wiecej. Relacje z meczu są zazwyczaj bardzo emocjonalne i zawsze subiektywne. Nawet na skrócie (jeśli się ukaże) na pewno nie będzie wszystkiego widać. Zobaczyli byśmy też, czy nieuznana bramka dla Znicza to słuszna decyzja była, czy pomyłka, bo to też zmieniało by ocene spotkania. Sędzia ma prawo się mylić i nie podać ręki jak nie będzie chciał. Poszlaki są dobre w filmach sensacyjnych. Dla mnie liczą sie fakty ponad wszelką wątpliwość, jeśli taka istnieje.

• Fanie, Piotr z Puław zarzucał nam, że skrót sie nie ukazywał z meczu z nimi (ukazał się chyba dopiero we wtorek), i to miał być dowów, że Olimpia coś knuła. Jeśli rzeczywiście nie ukaże się nigdzie skrót ze Zniczem, to bedzie można snuć przypuszczenia, ale tylko snuć. Pewności nie ma nawet jak jest 20 kamer HD i zwolnione tempo, więc bym się nie rozkręcał z podejrzeniami.