Wysokie zwycięstwo z Warmią w ostatnim sparingu (foto)

W ostatnim sparingu przed wznowieniem ligi, rozegranym na boisku bocznym w Zambrowie, Olimpia wygrała z Warmią Grajewo aż 7:0 (3:0). Było to szóste z rzędu sparingowe zwycięstwo zambrowskiego klubu.

Dziś Olimpia Zambrów rozegrała swój dziewiąty sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej III ligi. Na boisku bocznym w Zambrowie zmierzyła się z Warmią Grajewo, która po rundzie jesiennej sklasyfikowana jest na czwartym miejscu w tabeli IV ligi grupy podlaskiej.

W spotkaniu tym można było zobaczyć aż siedem bramek. Wszystkie strzelili zawodnicy Olimpii. Na listę strzelców dwukrotnie wpisywali się w tym spotkaniu Kamil Zalewski i Łukasz Grzybowski, a po jednym trafieniu zanotowali Mateusz Ostaszewski, Mateusz Jastrzębski i Przemysław Jastrzębski.

Olimpia Zambrów – Warmia Grajewo 7:0 (3:0)
Bramki: Kamil Zalewski x2, Łukasz Grzybowski x2, Mateusz Ostaszewski, Mateusz Jastrzębski, Przemysław Jastrzębski

Olimpia rozpoczęła mecz w składzie: Piotr Czapliński, Przemysław Jastrzębski, Łukasz Piłatowski, Michał Kuczałek, Mateusz Szymorek, Michał Domański, Łukasz Grzybowski, Mateusz Ostaszewski, Michał Hryszko, Kamil Zalewski, Kamil Jackiewicz
Na zmiany wchodzili: Kamil Dykas (bramkarz), Łukasz Gryko, Emil Łupiński, Maciej Dębek, Mateusz Prolejko, Patryk Malinowski, Patryk Koncewicz, Mateusz Jastrzębski, Kamil Jakubowski

Dla Olimpii mecz z Warmią był dziewiątą i zarazem ostatnią przed wznowieniem rozgrywek ligowych grą kontrolną. Przypomnijmy, że w pierwszym sparingu podopieczni Wiesława Jancewicz przegrali na własnym obiekcie z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn 3:1. Następnie nasza drużyna pokonała na boisku bocznym w Zambrowie czwartoligową Koronę Ostrołęka 5:3. Później przyszedł remis z Turem Bielsk Podlaski 1:1 oraz wygrane 2:1 z Mławianką Mława, 2:0 ze Zniczem Biała Piska, 2:1 z Polonią Warszawa, 6:1 z Ruchem Wysokie Mazowieckie i 4:3 z juniorami starszymi Jagiellonii Białystok.

Fot. www.zambrow.org

Jeden komentarz na temat artykułu “Wysokie zwycięstwo z Warmią w ostatnim sparingu (foto)

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *