Z Kotwicą o kolejne ważne punkty

Olimpia Zambrów podejmie u siebie Kotwicę Kołobrzeg. Będzie to jedenaste spotkanie zambrowian w II lidze centralnej sezonu 2016/2017. Zapraszamy wszystkich kibiców.

W 11. kolejce spotkań o mistrzostwo II ligi nasza drużyna zmierzy się z Kotwicą Kołobrzeg. Mecz zostanie rozegrany w sobotę, 1 października o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Zambrowie.

W rozgrywkach II ligi centralnej oba zespoły grały ze sobą dwukrotnie w minionym sezonie. W Kołobrzegu padł wówczas bezbramkowy remis, a w Zambrowie lepsza była ekipa z Pomorza, która pokonała Olimpię 3:1.

Po 10 seriach gier ekipa z Kołobrzegu spisuje się przeciętnie. Podopieczni Piotra Tworka zgromadzili na swoim koncie 12 punktów, co plasuje ich na 10. miejscu w tabeli. Na ten bilans ekipy z Pomorza składają się 3 wygrane spotkania, 3 remisy i 4 porażki. Olimpia znajduje się co prawda znacznie niżej, bo na 17. miejscu, ale traci do Kotwicy zaledwie 3 punkty. To pokazuje, jak ciasno jest w środkowej i dolnej strefie tabeli.

Sędzią głównym meczu Olimpia – Kotwica będzie Łukasz Karski ze Słupska. Jak dotychczas arbiter ten nie sędziował żadnego meczu z udziałem zarówno Olimpii, jak i Kotwicy.

W imieniu prezesa ZKS Olimpia Cezarego Kuleszy zapraszamy wszystkich na mecz:

Olimpia Zambrów – Kotwica Kołobrzeg
Stadion Miejski w Zambrowie,
sobota, 1 października godzina 16:00.

Bilety będą do nabycia w kasie klubu. Prowadzona będzie także przedsprzedaż biletów w siedzibie klubu przy ul. Wyszyńskiego 8. Wejściówki kosztować będą:
– bilet normalny – 10 złotych
– bilet dla emerytów i rencistów – 5 złotych

plakat

13 komentarze na temat artykułu “Z Kotwicą o kolejne ważne punkty

 1. Powodzenia Panowie! Patrząc na Waszą walkę jestem pełen podziwu. Przegrane z taką ekipą nie bolą. Mamy świadomość, że dajecie z siebie wszystko. Brawo!
  Przy okazji…Wysłałem kolejną paczkę zapytań o warunki sponsoringu ZKS-u. Część wysłałem do firm regionalnych, a część zapytań została skierowana do firm działających w skali kraju.
  Na ten moment mam:
  1. jedną odpowiedź negatywną
  2. jedną odpowiedź informującą, że wniosek zostanie rozpatrzony
  3. jedną odpowiedź informującą, że wniosek został przyjęty
  Liche wyniki, ale lecimy dalej! Tydzień w tydzień paczka zapytań i zobaczymy.
  Nie krytykowałbym zarządu. Zakładam, żerobią, co mogą tylko nie informują nas.

  Pozdrawiam.

 2. Przy okazji jedna uwaga z mojej strony. Jest jeszcze pewien margines do wykorzystania w poszukiwaniach sponsora. Profesjonalne zajęcie się tym tematem wymagałoby pracy na pełen etat i bezpośredniego kontaktu z decydentami w firmach. Niestety ja nie mam takiej możliwości i robię to wieczorami, albo w przerwach w pracy. Może warto rozważyć inwestycję w rozsądnego człowieka na etat w klubie?

 3. FANTASTYCZNIE! Brawo Panowie! Mamy kur..a ekipę nie do zajechania. Musimy wszyscy walczyć o ZKS jak chłopaki na boisku. Sprawiliście, że weekend będzie szczęśliwy. Prawdziwi wojownicy! Auuuuuuuuuuu

 4. Trey a Ty to chyba za L jesteś co??? każdemu zwracsz uwagę tu i na innych forach,że OZ tzn.miasto to już nie ma nic wspólnego z woj.podlaskim tylko od zawsze należało do mazowsza.A ja Ci powiem weś sie zastanów i nie gadaj
  bredni! Zambrów był,jest i będzie PODLASKI !

  • Tery nie wyzywaj od nieuków jeśli nie wiesz z kim masz doczynienie w przeciwieństwie do Ciebie ja wiem kim jesteś,a przy okazji znasz jakiś nowy podział administracyjny kraju?.

  • Augustów, Suwałki, Sejny etc też administracyjnie leży w granicach województwa podlaskiego, ele nie na Podlasiu! Podobnie Zambrów. Mylisz administrację z regionem geograficznym, etnograficznym i kulturowym. Poczytaj to nie boli.

  • Dla leniwych w dążeniu do wiedzy!
   „Ważniejsze regiony etnograficzne na terenie Mazowsza to Puszcza Zielona (nazywana także Kurpiowską) położona w dorzeczu środkowej Narwi; Puszcza Biała w widłach Bugu i Narwi, Mazowsze Północno-Wschodnie obejmujące tereny w okolicy Łomży, Zambrowa i Nura; Mazowsze Południowo-Wschodnie w okolicach Garwolina, Kołbieli i Mińska; Mazowsze Północno-Zachodnie (nazywane także Mazowszem Starym) w okolicach Płocka i Ciechanowa….”
   Cytat za: Tomasz Czerwiński, absolwent Katedry Etnografii Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego. Wykładowca akademicki.

  • Obszar województwa podlaskiego nie pokrywa się z Podlasiem. Tworzy je:

   w 36% Podlasie
   (większość powiatu białostockiego, powiat bielski, powiat hajnowski, powiat moniecki, część powiatu siemiatyckiego, część powiatu sokólskiego, wschodnia część powiatu wysokomazowieckiego)

   w 35% Pojaćwieska Suwalszczyzna
   (powiat augustowski, północna część powiatu grajewskiego, część powiatu sokólskiego, powiat sejneński, powiat suwalski)

   w 20% Mazowsze: ziemia łomżyńska i ziemia wiska
   (większość powiatu grajewskiego, powiat kolneński, powiat łomżyński, powiat zambrowski, zachodnia część powiatu wysokomazowieckiego, zachodnia część powiatu białostockiego)

   w 7% Polesie
   (część powiatu siemiatyckiego)

   w 1% Ruś Czarna[potrzebny przypis]
   w 1% Mazury (mała część powiatu grajewskiego, głównie wsie znajdujące się na północ od Grajewa za rzeką Ełk położone wzdłuż granicy z województwem warmińsko-mazurskim).
   źródło: Wikipedia

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *