Za nami Walne Zebranie Sprawozdawcze

Członkowie Zarządu i klubu ZKS Olimpia spotkali się na walnym zebraniu sprawozdawczym, podczas którego podsumowano 2017 rok, przyjęto sprawozdania zarządu, udzielono absolutorium i omówiono harmonogram wydatków na bieżący rok.

Walne Zebranie Sprawozdawcze za 2017 rok odbyło się dziś, 19 marca w nowym budynku ZKS Olimpia. Wzięło w nim udział 17 członków klubu, w tym członkowie Zarządu.

Prezes Cezary Kulesza przedstawił sprawozdanie zarządu z działalności klubu w 2017 roku. W ubiegłym roku klub zatrudniał czterech trenerów prowadzących pierwszą drużynę Olimpii: Piotra Rzepkę, Tomasza Kulawika, Mirosława Dymka i obecnego szkoleniowca Wiesława Jancewicza. W minionym roku drużyna seniorów Olimpii Zambrów uczestniczyła w rozgrywkach II ligi, w której zajęła 17. miejsce. Niestety, ta lokata spowodowała spadek do III ligi, gdzie po zakończeniu rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2017/2018 nasz klub zajmował 10. miejsce. Warto dodać, że liczne sukcesy odnosili młodzieżowe grupy Olimpii Zambrów.

Zambrowski Klub Sportowy poza treningami i rozgrywkami ligowymi w minionym roku był organizatorem szeregu innych imprez sportowych: halowych turniejów piłki nożnej, towarzyskich meczy piłki nożnej, czy turniejów tenisa ziemnego.

Podczas zebrania omówiony został ubiegłoroczny budżet klubu, który zamknął się z zyskiem w wysokości 43 tys. 795 zł. Na koniec 2017 roku zanotowano po stronie przychodów – 1 mln 446 tys. 284 zł, zaś po stronie wydatków – 1 mln 402 tys. 489 zł. Nadwyżka zostanie przeznaczona na pokrycie wydatków w 2018 roku.

Członkowie klubu uczestniczący w zebraniu przyjęli sprawozdanie zarządu, sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie komisji rewizyjnej, udzielając Zarządowi absolutorium. Ponadto jednogłośnie zatwierdzono preliminarz budżetowy na 2018 rok, który zarówno po stronie przychodów, jak i wydatków zakłada kwotę 1 mln 359 tys. 630 zł.

Na koniec poruszono także kilka kwestii dotyczących funkcjonowania klubu. Mówiono m.in. o możliwości pozyskania nowego sponsora, a także o przygotowaniach do hitowego meczu, który zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Zambrowie, gdzie biało-niebiescy podejmą Widzew Łódź. Ponadto padł pomysł zasłonięcia ścianką trybun od strony boiska bocznego, aby w przypadku opadów deszczu kibice nie musieli moknąć oraz byli osłonięci od wiatru.

Fot. www.zambrow.org

Jeden komentarz na temat artykułu “Za nami Walne Zebranie Sprawozdawcze

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *