Zapowiedź: Czarni Olecko – Olimpia Zambrów

W 29. kolejce będziemy świadkami kilku konfrontacji wysoko sklasyfikowanych zespołów, które walczą o jak najwyższą lokatą na zakończenie sezonu. Niepewne utrzymania zespoły będą walczyły o kolejne cenne w końcowym rozrachunku punkty.

Pierwszym spotkaniem, w którym zmierzą się najsilniejsze zespoły III ligi jest mecz Czarni Olecko – Olimpia Zambrów. Trzecia w tabeli ekipa Czarnych Olecko w 27 spotkaniach zgromadziła 45 punktów, natomiast zambrowianie mają na swoim koncie dwa „oczka” mniej i plasują się tuż za nimi. W rundzie jesiennej na boisku w Zambrowie w meczu pomiędzy tymi drużynami padł bezbramkowy remis.

Siódma w tabeli Mrągowia Mrągowo będzie starała się zatrzymać wiceliderującego Huragana Morąg. Nie będzie to z pewnością łatwe zadanie, bowiem w ostatniej kolejce morążanie pokonali właściwie nieosiągalnego w tym sezonie Sokoła Sokółka 2:1.

W Sokółce przyszły beniaminek II ligi wschodniej będzie podejmował Concordię Elbląg, która po dobry meczu i zwycięstwie nad Huraganem Morąg (4:1) poległa w Zambrowie przegrywając 0:2.

Warmia Grajewo zagra z Turem Bielsk Podlaski, który nie ma szans na utrzymanie w szeregach trzecioligowców. Orzeł Kolno powalczy z Motorem Lubawa, natomiast Start Działdowo będzie podejmował ósmą Pogoń Łapy.

W niedzielę podbudowany dwoma zwycięstwami z rzędu Mazur Ełk zagra z Vęgorią Węgorzewo. W rundzie jesiennej drużyny podzieliły się punktami (1:1).

Czarni Olecko – Olimpia Zambrów
Stadion Miejski w Olecku, 12 czerwca 2010, godzina 16:00

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *