Zapowiedź: Olimpia Zambrów – Mazur Ełk

Przed teoretycznie łatwym zadaniem stoją piłkarze zambrowskiej Olimpii, którzy w najbliższą sobotę, 22 sierpnia będą podejmowali zespół Mazura Ełk. Początek spotkania o godzinie 15:00.

Po udanej inauguracji (zwycięstwo 2:1 z Promieniem Mońki) piłkarze z Zambrowa musieli uznać wyższość Mrągowii Mrągowo, z którą przegrali 0:2. Trzeba jednak podkreślić, że Olimpia mecz kończyła w „ósemkę”, bowiem arbiter zdecydował się wyrzucić aż trzech piłkarzy gospodarzy! Czy słusznie? Opinię na ten temat wypadałoby pozostawić kibicom, ale musimy poinformować, że ten pan w czterech ostatnich spotkaniach Olimpii, które sędziował z boiska wyrzucił aż ośmiu piłkarzy zambrowskiego zespołu!

Nieudanie sezon rozpoczął beniaminek z Ełku, który przegrał swoje pierwsze dwa spotkania. O ile, w przegranej 0:3 konfrontacji z Czarnymi Olecko ełczanie nie mieli nic do powiedzenia, to w ostatni weekend w meczu z Promieniem Mońki drużyna z Ełku mogła powalczyć o jakiekolwiek punkty. Goście wyszli na prowadzenie 2:1, ale zespół z Moniek zmobilizował się i strzelił kolejne trzy bramki pozbawiając przyjezdnych nadziei na jakikolwiek dorobek punktowy.

Olimpia Zambrów – Mazur Ełk
Stadion Miejski w Zambrowie, 22 sierpnia, godzina 15:00

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *