Zapowiedź: Olimpia Zambrów – MKS Mielnik

Już w najbliższą sobotę, 16 maja w Zambrowie dojdzie do konfrontacji dwóch zespołów walczących o utrzymanie w gronie trzecioligowców. Olimpia Zambrów będzie podejmowała przed własną publicznością ekipę MKS-u Mielnik.

Po rundzie jesiennej zespół z Mielnika plasował w czubie trzecioligowej tabeli, co było dla wielu dużym zaskoczeniem. Na wiosnę w klubie z Mielnika wiele się zmieniło, a piłkarze zaczęli osiągać coraz słabsze rezultaty. W trakcie trwania rundy wiosennej Piotra Pawluczuka na stanowisku grającego trenera zastąpił Tomasz Kulhawik.

Olimpia Zambrów gra na wiosnę coraz lepiej, czego niestety nie odzwierciedlają w pełni wyniki. Pechowe porażki w Olecku i Mrągowie są tego najlepszym przykładem. Obecnie zambrowianie zajmują 11. pozycję z 30 punktami na koncie.

Piłkarze z Zambrowa mają niewielką stratę do trzech wyżej sklasyfikowanych drużyn (Warmia, MKS Mielnik, Czarni Olecko) oraz zaledwie lepszy bilans bramkowy od Orła Kolno (również 30 pkt) i jeden punkt przewagi nad Vęgorią Węgorzewo.

Olimpia Zambrów – MKS Mielnik
Stadion Miejski w Zambrowie, 16 maja 2013, godzina 14:00

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *