Zapowiedź: Olimpia Zambrów – Orzeł Kolno

W najbliższą sobotę w ramach 6. kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej Olimpia Zambrów będzie podejmowała na własnym stadionie ekipę Orła Kolno. Początek spotkania o godzinie 15:00.

Faworytem tego meczu jest Olimpia, która w pięciu dotychczasowych spotkaniach zgromadziła 9 punktów (3 zwycięstwa, 2 porażki). Goście mają na swoim koncie pięć oczek, które zdobyli dzięki jednemu zwycięstwu i dwóm remisom.

Zarówno gospodarze, jak i goście potrafią przeciwstawić się naprawdę silnym przeciwnikom, Olimpia pokonała Start Działdowo 2:1, natomiast Orzeł Kolno wygrał z Mrągowią Mrągowo 2:0 i urwał punkty Huraganowi Morąg po bezbramkowym remisie.

W ocenie szans na zwycięstwo obu drużyn należy zwrócić uwagę na ich dyspozycję w spotkaniach domowych i wyjazdowych. Zambrowianie u siebie legitymują się bilansem 1-0-1 (zwycięstwa-remisy-porażki), natomiast Orzeł na wyjeździe 0-2-1.

Jakie wyniki pomiędzy tymi zespołami padały w poprzednim sezonie? Dwukrotnie górą byli piłkarze z Zambrowa, którzy pokonali na wyjeździe Orła 1:0, a u siebie rozgromili kolnian 4:0.

Olimpia Zambrów – Orzeł Kolno
Stadion Miejski w Zambrowie, 5 września, godzina 15:00

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *