Zapowiedź: Olimpia Zambrów – Promień Mońki

W sobotnie popołudnie w spotkaniu w ramach 16. kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej Olimpia Zambrów podejmowała będzie Promień Mońki. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00.

Po rundzie jesiennej Olimpia Zambrów zajmuje siódme miejsce z 21 punktami na koncie i stosunkiem bramek 18:21. Zespół z Moniek jest jedenasty, a swoim dorobku ma 18 punktów i legitymuje się bilansem 20:24. Na jesieni w pojedynku pomiędzy tymi zespołami górą była zambrowska Olimpia, która wygrała 2:1.

Faworytem tej konfrontacji jest bezapelacyjnie zespół Olimpii Zambrów, który w przerwie zimowej został wzmocniony przez zawodników tj. Maciej Kesler (Wigry Suwałki), Krzysztof Zalewski, Wojciech Kobeszko, Tomasz Jakuszewski (wszyscy Ruch Wysokie Mazowieckie), Paweł Jurgielewicz (Olimpia Elbląg), Radosław Korzątkowski (Supraślanka Supraśl), Robert Sokół (Sokół Sokółka) i Mateusz Butkiewicz (Tur Bielsk Podlaski).

Klub z Moniek wzmocnili m.in. dotychczasowi piłkarze Olimpii Zambrów – Adrian Citko i Paweł Piesiecki, przybyli także Paweł Żukowski (Pogoń Łapy) oraz Łukasz Studniarek (powrót po kontuzji).

Olimpia Zambrów – Promień Mońki
Stadion Miejski w Zambrowie, 20 marca 2010 roku, godzina 15:00

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *