Zapowiedź: Olimpia Zambrów – Promień Mońki

W najbliższą sobotę, 7 maja Olimpia Zambrów zaprezentuje się przed własną publicznością. Rywalem Olimpii będzie outsider z Moniek, który zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

W rundzie jesiennej Olimpia niespodziewanie przegrała w Mońkach 0:2 (0:0). Bramki dla Promienia zdobyli wówczas Łukasz Bagiński i Karol Kosiński.

Olimpia Zambrów w ostatnich trzech kolejkach zanotowała dwa bezbramkowe remisy (z Mrągowią Mrągowo, Warmią Grajewo) i wysokie zwycięstwo 4:0 nad Mazurem Ełk. W pięciu spotkaniach rundy wiosennej zambrowianie stracili zaledwie jedną bramkę.

Goście w 20. kolejce sprawili nie lada sensację, ponieważ pokonali u siebie lidera z Morąga 2:0. Kolejne dwa spotkania ligowe wiązały się z wyjazdami, na których podopiecznym Leszka Zawadzkiego nie poszło już tak dobrze. Promień najpierw przegrał z Zatoką Braniewo 0:3, a następnie zremisował z Czarnymi Olecko 0:0.

Spotkanie będzie bardzo istotne dla obu drużyn, bowiem żadna z nich nie jest usatysfakcjonowana zajmowaną pozycją w ligowej tabeli. Zambrowianie mają apetyt na objęcie pozycji lidera, natomiast Promień będzie bardzo chciał osiągnąć korzystny rezultat i zbliżyć się do pozycji gwarantującej utrzymanie w III lidze.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Bilet wstępu na mecz kosztuje 8 zł (normalny) lub 5 zł (ulgowy – dla młodzieży szkolnej, studentów). Kobiety wchodzą za darmo.

Olimpia Zambrów – Promień Mońki
Stadion Miejski w Zambrowie, 7 maja 2011, godzina 17:00

Pary pozostałych spotkań 22. kolejki III ligi:

  • Pogoń Łapy – MKS Korsze
  • Motor Lubawa – Mrągowia Mrągowo
  • Start Działdowo – Mazur Ełk
  • Vęgoria Węgorzewo – Warmia Grajewo
  • Czarni Olecko – Concordia Elbląg
  • Zatoka Braniewo – Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Huragan Morąg – Wissa Szczuczyn

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *