Zapowiedź: Olimpia Zambrów – Sparta Augustów

W najbliższą niedzielę, 10 sierpnia Olimpia Zambrów rozpocznie trzecioligowe rozgrywki mierząc się na własnym boisku ze Spartą Augustów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16.

Olimpia Zambrów w poprzednim sezonie IV ligi zajęła czwarte miejsce, Sparta z ośmiopunktową startą do naszej drużyny była szósta.

Największą stratą Sparty Augustów przed rundą jesienną sezonu 2008/09 jest odejście najlepszego strzelca, 19-letniego Michała Twardowskiego do Ruchu Wysokie Mazowieckie.

Wreszcie z ulgą możemy Wam zakomunikować: Nowy sezon czas zacząć! Jaki on będzie? Odpowiedź jest prosta. Pełen emocji, radości, lecz także żalu i rozczarowań. Pełen głośnych śpiewów i zabawy do rana, jak również męczących podróży i kiepskiej pogody. Jak się skończy? Tego nie wiemy, ale życzymy sobie, i Wam oczywiście, awansu i wielkiej dumy z postawy piłkarzy.

Pierwszy krok w kierunku awansu mogą postawić już w niedzielę, ale by tak się stało, prócz swoich umiejętności będą potrzebowali także nas – kibiców i naszych gardeł. Stawmy się zatem licznie mimo wakacyjnego rozprężenia i nieśmy Olimpię dopingiem ku zwycięstwu.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *