Zapowiedź: Olimpia Zambrów – Start Działdowo

W najbliższą środę, 26 sierpnia Olimpia Zambrów będzie podejmowała przed własną publicznością Start Działdowo. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00.

Zarówno Olimpia Zambrów, jak i Start Działdowo nie mogą być zadowolone z pierwszych trzech kolejek, w których mogli zdobyć nieco więcej punktów.

Szczególnie słabo spisała się Olimpia, która w 1. kolejce pokonała na wyjeździe Promień Mońki 2:1 i była dobrej myśli przed konfrontacją z wyżej notowaną Mrągowią Mrągowo. W meczu z Mrągowią popis dał prowadzący zawody Mariusz Matłoka, który za błahostki wyrzucił trzech zawodników Olimpii i trzeba szczerze przyznać, że zepsuł całe widowisko. Zambrowianie grając jeszcze w „dziewiątkę” stracili pierwszą bramkę, a w kolejnych fragmentach meczu zmobilizowali się i byli zdecydowanie lepszym zespołem od morążan, czego jednak nie potrafili udokumentować w postaci bramki.

W drugiej połowie arbiter wyrzucił drugiego zawodnika „biało-niebieskich”, a Mrągowia wykorzystała osłabienie rywali podwyższając na 2:0. Żadnego usprawiedliwienia nie można znaleźć dla ostatniej porażki z Mazurem Ełk, który zaaplikował Olimpii trzy bramki.

Start Działdowo był w pierwszej kolejce sprawcą nie lada niespodzianki, ponieważ działdowianie pokonali na wyjeździe Concordię Elbląg 1:0, a bramkę na wagę zwycięstwa zdobył popularny Marcin Ogrodowczyk. W spotkaniu z Sokołem Sokółka Start był już na dobrej drodze do zwycięstwa prowadząc 1:1, jednak w ostatnim kwadransie stracił bramkę i cenne dwa punkty, które powinny zostać w Działdowie. W wyjazdowym meczu z Mrągowią Mrągowo działdowianie, podobnie jak Olimpia ulegli 0:2, z tym, że obie bramki stracili w ostatnich dziesięciu minutach.

Kto będzie górą w środowej konfrontacji? Już nie raz przekonywaliśmy się o tym, że na tym szczeblu rozgrywek wszystko jest możliwe, a futbol jest nieprzewidywalny i możemy spodziewać się każdego rezultatu.

Olimpia Zambrów – Start Działdowo
Stadion Miejski w Zambrowie, 26 sierpnia, godzina 16:00

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *