Zapraszamy na mecz z Sokołem

Olimpia Zambrów zagra u siebie z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Będzie to dwudzieste siódme spotkanie zambrowian w I grupie III ligi sezonu 2017/2018. Zapraszamy wszystkich kibiców.

Sokół Aleksandrów Łódzki będzie kolejnym rywalem naszego zespołu. Piłkarze Olimpii pokazali już tej wiosny, że potrafią grać w piłkę i walczą w każdym spotkaniu do upadłego. Liczymy więc na dobre spotkanie i wierzymy, że i w tym meczu można zdobyć punkty. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców w sobotę na Stadion Miejski w Zambrowie. Początek meczu o godzinie 17:00.

Obecnie Olimpia Zambrów, po rozegranych 26. kolejkach, jest na siódmym miejscu w tabeli ligowej, z dorobkiem 38 punktów i stosunkiem bramek zyskanych do straconych 40:41. Na swoim koncie ma dwanaście zwycięstw, dwa remisy i dwanaście porażek.

Najbliższy rywal zambrowskiej drużyny – Sokół Aleksandrów Łódzki plasuje się obecnie na 3. miejscu. Na swoim koncie ma 52 punkty. W dwudziestu pięciu dotychczas rozegranych meczach gracze z Aleksandrowa Łódzkiego strzelili 47 bramek i stracili ich zaledwie 19 (najmniej w całej lidze).

W imieniu prezesa ZKS Olimpia Cezarego Kuleszy zapraszamy wszystkich na mecz:
Olimpia Zambrów – Sokół Aleksandrów Łódzki
Stadion Miejski w Zambrowie,
sobota, 5 maja, godzina 17:00.

Ceny biletów: 10 zł – normalny, 5 zł – ulgowy (emeryci/renciści).

Uwaga! Kobiety i dzieci do lat 10 (pod opieką opiekuna) wstęp na mecz mają bezpłatny! Ponadto kibice, którzy zakupią bilety w cenie 10 zł, w przerwie meczu wezmą udział w losowaniu nagród.

Specjalnie dla kibiców tego dnia przygotowaliśmy kulinarne niespodzianki. Za symboliczną kwotę będzie można posmakować smacznych potraw z grilla, serwowanych przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Paproci Dużej.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *