Zgłoś drużynę do turnieju!

Zambrowski Klub Sportowy „Olimpia” zaprasza zespoły niezrzeszone do udziału w XII Halowym Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o Puchar Prezesa ZKS Olimpia.

Turniejowa rywalizacja została zaplanowana na sobotę 13 grudnia. Zmagania będą toczyły się w hali Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Zambrowie.

Zgłoszenia do turnieju  przyjmowane są w biurze klubu przy ulicy Wyszyńskiego 8, a także drogą telefoniczną. Wystarczy skontaktować się z dyrektorem Olimpii Zbigniewem Stańczykiem dzwoniąc pod numer 501 867 920.

W zeszłorocznym turnieju o Puchar Prezesa ZKS „Olimpia” triumfował zespół Grupa Biznes Polska Wysokie Mazowieckie, natomiast kolejne lokaty zajęły drużyny Kokon Białystok oraz Era Augustów.

Zapraszamy do zgłaszania udziału w turnieju!

5 komentarze na temat artykułu “Zgłoś drużynę do turnieju!

    • proszę dopytywać organizatora Pana Zbyszka, z tego co ja wiem na obecną chwilę, to Dobroplast Laskowiec, kilka innych ekip lokalnych z Zambrowa 3-4 (nie pamiętam dokładnych nazw) Grupa Biznes Polska, Narew Piątnica, Miodusy, drużyna z Czyżewa, i z tych co są chętne, a nie wiem kto ostatecznie został wybrany, bo kolejność zgłoszeń decydowała była lista rezerwowa na której była drużyna z Andrzejewa, Tybory Wólka jakaś z Białegostoku i chyba tyle. Ma być 10 drużyn.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *