Zmarł były piłkarz ZKS-u Tadeusz Domitrz

Z głębokim smutkiem informujemy, iż 1 marca 2018 roku zmarł były piłkarz ZKS-u Zambrów Tadeusz Domitrz. Miał 76 lat. Rodzinie i bliskim zmarłego przekazujemy wyrazy współczucia.

Tadeusz Domitrz barwy ZKS-u reprezentował jeszcze w latach sześćdziesiątych. Był wówczas jednym z podstawowych graczy zambrowskiego klubu.

Wyrazy współczucia oraz szczere kondolencje dla rodziny ś.p. Tadeusza Domitrza składają: Zarząd Olimpii Zambrów, zawodnicy, sztab szkoleniowy oraz pracownicy Klubu.

2 komentarze na temat artykułu “Zmarł były piłkarz ZKS-u Tadeusz Domitrz

  1. Bardzo dziekuję za umieszczenie tej informacji. Jest to dla mniue bardzo ważne. Z tamtego okresu, w którym byłem czynnym zawodnikiem ZKS-u zostało nas, niestety, tylko pięciu. Mam cały czas uwagę dośc krytyczną do prowadzącego stronę Olimpii Zambrów o bazowanie tylko i wyłącznie na bieżacych informacjach. Nawet historia ZKS – Olimpii zaczyna się od lat dziewięćdziesiątych. Tak jakby w zambrowskim piłkarstwie nic się przed tą datą nie działo nie działo. Warto przyłożyć się trochę w ramach prostej ludzkiej rzetelności i podać kilka szczegółów. Bogdan Liniewski , Janek Orłowski , Janek Brzozowski mieszkają w Zambrowie, Zbyszek Kowalski czesto bywa w wakacje i mogą dostarczyć sporo informacji. Są jeszcze wdowy po zmarłych piłkarzach np. Staszku Baranie , Władku Boraczewskim i są wreszcie ludzie pamiętający wydarzenia z lat minionych. No i jest wreszcie Zbyszek Dowlasiewicz , który udokumentował bardzo dużo historiografii w oparciu o artykuły z Gazety Białostockiej rok po roku począwszy , bodajże , od roku 1953.
    Pozdrawiam

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *