Zmiany w sztabie szkoleniowym Olimpii Zambrów

Do kluczowych zmian w sztabie szkoleniowym doszło w Olimpii Zambrów, gdzie zrezygnowano z pierwszego trenera i jego asystenta, Dariusza Kossakowskiego oraz Kamila Rosińskiego.

Nowym trenerem drużyny został Zbigniew Skoczylas, który w ostatnim czasie był szkoleniowcem drużyn tj. Cresovia Siemiatycze, czy Sparta Augustów.

Olimpia Zambrów po rundzie jesiennej plasuje się na 7. miejscu z 21 punktami na koncie, „biało-niebiescy” legitymują się stosunkiem bramek 18:21. Najlepszymi strzelcami w zespole są ex equo Adrian Citko, Daniel Fiedorczuk, Hubert Karwacki i Wojciech Kowalczyk, którzy mają po trzy trafienia na koncie.

Niedawno informowaliśmy o zmianach kadrowych, na dokonanie których zdecydowano się w zambrowskim zespole. Działacze Olimpii pożegnali się z Pawłem Naliwajko, Łukaszem Wójcikiem, Pawłem Piesieckim, Pawłem Śniadachem i Dawidem Ptaszyńskim.

Pierwszym nabytkiem zambrowian może być występujący ostatnio w drugoligowym Ruchu Wysokie Mazowieckie Tomasz Jakuszewski, pod warunkiem, że przypadnie do gustu nowemu trenerowi.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *