Znamy terminarz III ligi

Podlaski Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej. Olimpia Zambrów rozpocznie rywalizację domowym starciem ze Startem Działdowo.

Pierwszy mecz ligowy w sezonie 2014/15 zambrowianie rozegrają w weekend 9-10 sierpnia. Tydzień później „biało-niebiescy” zmierzą się na wyjeździe w derbach regionu z ŁKS 1926 Łomża. Rundę jesienną zakończy domowy mecz z ŁKS 1926 Łomża, który odbędzie się w weekend 22-23 listopada.

Terminarz i wyniki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej w sezonie 2014/15:

Kolejka 1 – 9-10 sierpnia

  • KS Wasilków – Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Rominta Gołdap – Płomień Ełk
  • Puszcza Hajnówka – Jagiellonia II Białystok
  • Olimpia Olsztynek – ŁKS 1926 Łomża
  • Olimpia Zambrów – Start Działdowo
  • Concordia Elbląg – Olimpia Elbląg
  • Znicz Biała Piska – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Warmia Grajewo – Huragan Morąg
  • Sokół Ostróda – MKS Korsze

Kolejka 2 – 16-17 sierpnia

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – MKS Korsze
  • Huragan Morąg – Sokół Ostróda
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Warmia Grajewo
  • Olimpia Elbląg – Znicz Biała Piska
  • Start Działdowo – Concordia Elbląg
  • ŁKS 1926 Łomża – Olimpia Zambrów
  • Jagiellonia II Białystok – Olimpia Olsztynek
  • Płomień Ełk – Puszcza Hajnówka
  • KS Wasilków – Rominta Gołdap

Kolejka 3 – 23-24 sierpnia

  • Rominta Gołdap – Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Puszcza Hajnówka – KS Wasilków
  • Olimpia Olsztynek – Płomień Ełk
  • Olimpia Zambrów – Jagiellonia II Białystok
  • Concordia Elbląg – ŁKS 1926 Łomża
  • Znicz Biała Piska – Start Działdowo
  • Warmia Grajewo – Olimpia Elbląg
  • Sokół Ostróda – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • MKS Korsze – Huragan Morąg

Kolejka 4 – 27 sierpnia

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – Huragan Morąg
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – MKS Korsze
  • Olimpia Elbląg – Sokół Ostróda
  • Start Działdowo – Warmia Grajewo
  • ŁKS 1926 Łomża – Znicz Biała Piska
  • Jagiellonia II Białystok – Concordia Elbląg
  • Płomień Ełk – Olimpia Zambrów
  • KS Wasilków – Olimpia Olsztynek
  • Rominta Gołdap – Puszcza Hajnówka

Kolejka 5 – 30-31 sierpnia

  • Puszcza Hajnówka – Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Olimpia Olsztynek – Rominta Gołdap
  • Olimpia Zambrów – KS Wasilków
  • Concordia Elbląg – Płomień Ełk
  • Znicz Biała Piska – Jagiellonia II Białystok
  • Warmia Grajewo – ŁKS 1926 Łomża
  • Sokół Ostróda – Start Działdowo
  • MKS Korsze – Olimpia Elbląg
  • Huragan Morąg – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Kolejka 6 – 6-7 września

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Olimpia Elbląg – Huragan Morąg
  • Start Działdowo – MKS Korsze
  • ŁKS 1926 Łomża – Sokół Ostróda
  • Jagiellonia II Białystok – Warmia Grajewo
  • Płomień Ełk – Znicz Biała Piska
  • KS Wasilków – Concordia Elbląg
  • Rominta Gołdap – Olimpia Zambrów
  • Puszcza Hajnówka – Olimpia Olsztynek

Kolejka 7 – 10 września

  • Olimpia Olsztynek – Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Olimpia Zambrów – Puszcza Hajnówka
  • Concordia Elbląg – Rominta Gołdap
  • Znicz Biała Piska – KS Wasilków
  • Warmia Grajewo – Płomień Ełk
  • Sokół Ostróda – Jagiellonia II Białystok
  • MKS Korsze – ŁKS 1926 Łomża
  • Huragan Morąg – Start Działdowo
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Olimpia Elbląg

Kolejka 8 – 13-14 września

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – Olimpia Elbląg
  • Start Działdowo – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • ŁKS 1926 Łomża – Huragan Morąg
  • Jagiellonia II Białystok – MKS Korsze
  • Płomień Ełk – Sokół Ostróda
  • KS Wasilków – Warmia Grajewo
  • Rominta Gołdap – Znicz Biała Piska
  • Puszcza Hajnówka – Concordia Elbląg
  • Olimpia Olsztynek – Olimpia Zambrów

Kolejka 9 – 20-21 września

  • Olimpia Zambrów – Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Concordia Elbląg – Olimpia Olsztynek
  • Znicz Biała Piska – Puszcza Hajnówka
  • Warmia Grajewo – Rominta Gołdap
  • Sokół Ostróda – KS Wasilków
  • MKS Korsze – Płomień Ełk
  • Huragan Morąg – Jagiellonia II Białystok
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – ŁKS 1926 Łomża
  • Olimpia Elbląg – Start Działdowo

Kolejka 10 – 27-28 września

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – Start Działdowo
  • ŁKS 1926 Łomża – Olimpia Elbląg
  • Jagiellonia II Białystok – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Płomień Ełk – Huragan Morąg
  • KS Wasilków – MKS Korsze
  • Rominta Gołdap – Sokół Ostróda
  • Puszcza Hajnówka – Warmia Grajewo
  • Olimpia Olsztynek – Znicz Biała Piska
  • Olimpia Zambrów – Concordia Elbląg

Kolejka 11 – 4-5 października

  • Concordia Elbląg – Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Znicz Biała Piska – Olimpia Zambrów
  • Warmia Grajewo – Olimpia Olsztynek
  • Sokół Ostróda – Puszcza Hajnówka
  • MKS Korsze – Rominta Gołdap
  • Huragan Morąg – KS Wasilków
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Płomień Ełk
  • Olimpia Elbląg – Jagiellonia II Białystok
  • Start Działdowo – ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 12 – 11-12 października

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – ŁKS 1926 Łomża
  • Jagiellonia II Białystok – Start Działdowo
  • Płomień Ełk – Olimpia Elbląg
  • KS Wasilków – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Rominta Gołdap – Huragan Morąg
  • Puszcza Hajnówka – MKS Korsze
  • Olimpia Olsztynek – Sokół Ostróda
  • Olimpia Zambrów – Warmia Grajewo
  • Concordia Elbląg – Znicz Biała Piska

Kolejka 13 – 18-19 października

  • Znicz Biała Piska – Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Warmia Grajewo – Concordia Elbląg
  • Sokół Ostróda – Olimpia Zambrów
  • MKS Korsze – Olimpia Olsztynek
  • Huragan Morąg – Puszcza Hajnówka
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Rominta Gołdap
  • Olimpia Elbląg – KS Wasilków
  • Start Działdowo – Płomień Ełk
  • ŁKS 1926 Łomża – Jagiellonia II Białystok

Kolejka 14 – 25-26 października

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – Jagiellonia II Białystok
  • Płomień Ełk – ŁKS 1926 Łomża
  • KS Wasilków – Start Działdowo
  • Rominta Gołdap – Olimpia Elbląg
  • Puszcza Hajnówka – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Olimpia Olsztynek – Huragan Morąg
  • Olimpia Zambrów – MKS Korsze
  • Concordia Elbląg – Sokół Ostróda
  • Znicz Biała Piska – Warmia Grajewo

Kolejka 15 – 2 listopada

  • Warmia Grajewo – Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Sokół Ostróda – Znicz Biała Piska
  • MKS Korsze – Concordia Elbląg
  • Huragan Morąg – Olimpia Zambrów
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Olimpia Olsztynek
  • Olimpia Elbląg – Puszcza Hajnówka
  • Start Działdowo – Rominta Gołdap
  • ŁKS 1926 Łomża – KS Wasilków
  • Jagiellonia II Białystok – Płomień Ełk

Kolejka 16 – 8-9 listopada

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – Płomień Ełk
  • KS Wasilków – Jagiellonia II Białystok
  • Rominta Gołdap – ŁKS 1926 Łomża
  • Puszcza Hajnówka – Start Działdowo
  • Olimpia Olsztynek – Olimpia Elbląg
  • Olimpia Zambrów – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Concordia Elbląg – Huragan Morąg
  • Znicz Biała Piska – MKS Korsze
  • Warmia Grajewo – Sokół Ostróda

Kolejka 17 – 11 listopada

  • Sokół Ostróda – Dąb Dąbrowa Białostocka
  • MKS Korsze – Warmia Grajewo
  • Huragan Morąg – Znicz Biała Piska
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Concordia Elbląg
  • Olimpia Elbląg – Olimpia Zambrów
  • Start Działdowo – Olimpia Olsztynek
  • ŁKS 1926 Łomża – Puszcza Hajnówka
  • Jagiellonia II Białystok – Rominta Gołdap
  • Płomień Ełk – KS Wasilków

Kolejka 18 – 15-16 listopada

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – KS Wasilków
  • Płomień Ełk – Rominta Gołdap
  • Jagiellonia II Białystok – Puszcza Hajnówka
  • ŁKS 1926 Łomża – Olimpia Olsztynek
  • Start Działdowo – Olimpia Zambrów
  • Olimpia Elbląg – Concordia Elbląg
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Znicz Biała Piska
  • Huragan Morąg – Warmia Grajewo
  • MKS Korsze – Sokół Ostróda

Kolejka 19 – 22-23 listopada

  • MKS Korsze – Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Sokół Ostróda – Huragan Morąg
  • Warmia Grajewo – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Znicz Biała Piska – Olimpia Elbląg
  • Concordia Elbląg – Start Działdowo
  • Olimpia Zambrów – ŁKS 1926 Łomża
  • Olimpia Olsztynek – Jagiellonia II Białystok
  • Puszcza Hajnówka – Płomień Ełk
  • Rominta Gołdap – KS Wasilków

Jeden komentarz na temat artykułu “Znamy terminarz III ligi

  1. Mam wrażenie,że Podlaski Związek celowo ustalił mecz derbowy(awansem) z Łks-em,na koniec r.jesiennej ze względu na bezpieczeństwo.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *