Znamy terminy barażów o II ligę

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyznaczył terminy meczów barażowych o udział w rozgrywkach II ligi. Spotkania zostaną rozegrane w sobotę 13 czerwca o 17:00 i środę 17 czerwca o 17:00. Trzecioligowe zespoły zmagania w lidze zakończą 6 czerwca.

Pierwsze spotkanie barażowe zostanie rozegrane na terenie mistrza III ligi lubelsko-podkarpackiej. Z kolei rewanżowe starcie odbędzie się na obiekcie mistrza III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej.

Największe szanse na mistrzostwo III ligi lubelsko-podkarpackiej mają Karpaty Krosno, które wyprzedzają kolejną Resovię o pięć punktów. Ich przewaga nad Stalą Rzeszów wynosi 8 punktów.

Pary barażowe:

  • mistrz III ligi dolnośląsko-lubuskiej – mistrz III ligi pomorsko-zachodniopomorskiej
  • mistrz III ligi lubelsko-podkarpackiej – mistrz III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej
  • mistrz III ligi łódzko-mazowieckiej – mistrz III ligi małopolsko-świętokrzyskiej
  • mistrz III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej – mistrz III ligi opolsko-śląskiej

4 komentarze na temat artykułu “Znamy terminy barażów o II ligę

  1. przeciwnik na pewno do łatwych nie należy. Jakkolwiek, trzeba njapierw dojechać do ostatniego meczyku z OE z przewagą punktową nad nimi, a dopiero wtedy zastanawiać sie co dalej. Jak na razie to OE na papierze ma więcej atutów. Oni nawet pogonili swoją drugą drużyne, żeby wszystkie środki poszły na pierwszy zespół Olimpii Elbląg. Pozostawili jedynie drużyne CLJ. Elbląg naprawde myśli poważnie o awansie.

  2. Gregu coś Ci się pomyliło wynik 4-1 to rezultat z 2-ligowej domowej potyczki Olimpii.Teraz czas na baraże,mam nadzieję i wierze w to głeboko z udziałem Zks-u! :-)

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *