Zobacz skrót meczu Olimpii z imienniczką z Elbląga (video)

Zapraszamy do obejrzenia skrótu video po meczu 33. kolejki II ligi, w którym Olimpia Zambrów zmierzyła się na własnym stadionie z Olimpią Elbląg. Mecz zakończył się porażką naszego zespołu 2:3. Materiał – www.zambrow.org.

Jeden komentarz na temat artykułu “Zobacz skrót meczu Olimpii z imienniczką z Elbląga (video)

 1. Witam Was,
  pożegnaliśmy się z 2.ligą i powrót do niej nie będzie łatwy. Trzeba przyznać, że przeżyliśmy wiele pięknych chwil. Dawid pokonuje Goliata raz na dziesięć razy, a nasza drużyna robiła to regularnie. Mamy na rozkładzie wielu tuzów piłki nożnej takich jak Odra, OE, Rzeszów, PW, Znicz…i wielu innych. Długo będę pamiętał mecz ze Stalówką w Łomży, który wygraliśmy 1:0. Było nas 20 a kibiców Stalówki 250. Pamiętam też rajd Piły przez całe boisko i niecelny strzał w ostatnich minutach. Gdyby Mu to weszło to byłaby bramka życia. Mieliśmy w swoich szeregach Kamila Zapolnika, który teraz gra z powodzeniem w Wigrach. W pamięci pozostanie wspólna radość z awansu, przygoda w Pucharze Polski.
  Nietrudno przejść obok tej rundy. Kończyliśmy poprzednią rundę na 10. miejscu mając 6 pkt. przewagi nad strefą spadkową. W rundzie rewanżowej zdobyliśmy 8 pkt. Mieliśmy sporo problemów finansowych i organizacyjnych grając w 2. lidze. Przez cały ten okres grało u nas tylko 3 zawodników: Michał, Piotr i Łukasz. Najważniejszą sprawą jest teraz znalezienie nowego pomysłu na drużynę. Może warto budować ją wokół tych 3. zawodników i jednocześnie inwestując w młodych chłopaków z naszego regionu? Nie sądzę, żeby zawodnicy z różnych stron Polski chcieli u nas zostać i grać za mniejsze pieniądze. 3.liga jest teraz bardzo trudna i obawiam się, że po spadku będziemy walczyć o utrzymanie. Grają tam takie marki jak Widzew, ŁKS. Możliwe, że spadnie też PW. W mojej ocenie nasza przygoda w 2. Lidze udowodniła, że aby w niej grać trzeba być przygotowanym finansowo i organizacyjnie. Podstawowym zadaniem działaczy na lata powinno być znalezienie sponsora. Reszta niedociągnięć jest pochodną braku funduszy.
  Tradycyjnie na kolejnym domowym spotkaniu naszej drużyny spotkam te same twarze, które widuję od lat….
  Na koniec dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tej fantastycznej i jednocześnie romantycznej przygody mojego klubu z mojego, małego miasta Zambrów.
  Pozdrawiam Kibiców, Chłopaków i działaczy ZKS OLIMPIA ZAMBRÓW.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *